Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nem akarom megsérteni a bátyámat, de szerintem már üldözési mániája van. Az úgy kezdődött, hogy egyszer elmentünk pár barátnőmmel/barátommal és a bátyámmal meg pár haverjával szórakozni. Amikor a többiek elmentek, a tesómmal meg az egyik barátnőmmel maradtunk és valaki folyamatosan nézett minket (fura és ijesztő ember volt) és a végén már követett is minket(ez kb. 4-5 hónapja történt). Azóta tesóm állandóan meg akar védeni és ha valaki szól nekem egy rossz szót, vagy csak sokáig néz akkor már egyből ugrik. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne vigyázzon rám ennyire? Nem akarom megsérteni, mert szeretem meg jólesik, hogy figyel rám és néha tényleg jó, hogy ott van mert ez tényleg egy fura környék... Nem az, hogy mindig rajtam lóg...csak mi lesz ha ő nem lesz? Magamat is meg kell tudni védeni.

Már mondtam neki, hogy ne figyeljen rám ennyire, de azt mondta, hogy vigyázni fog rám és nem akarja, hogy történjen velem valami.

17/F én pedig 15/L


2010. ápr. 20. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
oszintén, érthetoen,gyorsan,mert akkor fog legkevésbé megbántódni ha toled tudja meg és nem mástól+oszinte leszel vele
2010. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!