Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

A párom állandóan magát fényezi! "Olyan helyes vagyok! Szépek a szemeim! Minden ujjamra 10 csajt találnék"

Megkérdeztem, hogy miért mond ilyeneket, erre: mert én nem vagyok féltékeny,és ez azt jelenti,hogy én nem szeretem őt.

Most ilyen hülyeséget????

Miért teheti ezt?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. ápr. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
rúgd ki a p*csába!
2010. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan húzni szeretné az agyadat,és próbára tesz,hogyan reagálsz erre.Illetve szánhatja poénnak,élcelődésnek is,mert azt gondolja ,Te úgysem veszed ezt komolyan.Pedig nagyon is...Másik eshetőség,hogy tényleg elhiszi magáról,amiket mond,ás azzal erősíti a saját önbizalmát,egóját,hogy folyton ezt/ezeket ismételgeti.
2010. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan tévhit, hogy aki nem féltékeny nem is szeret igazán. Szerintem baromság, de lehet pont ezért hergel.

Lehet fél, hogy tényleg nem szereted holott ő odáig van érted.

2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt gondolja, hogy mivel nam vagy féltékeny nem szreted igazán!

Ha nagyon szereted, akkor járj egy kicsit a kedvében! Mondjuk dicsérd meg néha, hogy milyen jól néz ki!

Van olyan pasi akinek ez kell! Jót tesz az egojának! :)

2010. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a párod?

Mondjuk amit írtál az alapján max 15-16.

Majd kinövi! :)


Lehet önbizalomhiánya van és tőled várja a pozitív megerősíteseket, amit mivel nem kap meg, ő maga említ és tőled a helyeselést várja el.

2010. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

16 évesek vagyunk mindketten!

2010. ápr. 19. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Biztos a szülei rajongtak érte és kényeztették kiskorában. Lehet, hogy ezt akarja újra átélni. Nehéz leszokni a hájjal való kenegetésről. Édes a dícséretek hallgatása. Esetleg ő is elolvashatná itt, hogy milyen hibákat követnek el a szülők a gyerekek nevelésénél. (ne ijedj meg, vicces írások!) [link]

Kedvesen és lassacskán rá tudnád ébreszteni, hogy visszás dolog ez.

2010. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!