Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltál már valami olyat,...

Csináltál már valami olyat, amit a környezeted (családod) nem tartott helyesnek, te még is tudtad, hogy jól cselekszel?

Figyelt kérdés
És kinek volt a végén igaza? Remélem érthető a kérdés.
2010. ápr. 19. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy családtagot masszívan anyáztam.Tudtam,hogy nekem van igazam.


Komolyra fordítva,szerelmi ügyekben a szüleim mindig elláttak tanácsokkal,és egyszer eltiltottak egy fiútól.Akkor és ott úgy éreztem,jól cselekszem,ha Vele maradok.Aztán később rájöttem,mennyire igazuk volt a szüleimnek,meg úgy az egész családnak,akik meg akartak óvni Tőle.

2010. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjhez mentem egy tizenegy évvel idősebb gyönyörű herceghez. Mindenki örjöngött. A végén mindenki megszerette. Nekem volt igazam.
2010. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtam örökbe a fiamat a nagyszüleinek.. !? Még a felvetés is borzasztó, adjam örökbe, de majd ők örökbefogadják..

Nekem volt igazam szerintem, bár ezt csak a kisfiú fogja tudni megmondani 10-20 év múlva. :)

2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is pasi ügyről van szó. Még nem tudnak róla, mert ezt biztos mindenki helytelennek gondolná. De már nem vagyok olyan tapasztalatlan és tudom, hogy nekem mi a jó. Ráadásul a saját ügyeimet illetően már nagyon sokszor volt igazam, a családdal és ismerősökkel szemben. Nagy bajom persze nem lehet, max koppanok eggyet.
2010. ápr. 19. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy az én családomnak általában nem tetszik,amit én csinálok vagy nem csinálok,de általában mindig igazam lesz,de senki nem ismeri be....
2010. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy pasi ügyről van szó. Nálunk is a szüleim tiltottak egy fiútól, még gimis szerelem volt. Aztán 8 év után hozzá is mentem feleségül. Született is egy babánk. Most meg válunk. A szüleimnek volt igaza..
2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egész életem erről szól.19/F
2010. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meséld már el a te történetedet! :)
2010. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb már 4 éves korom óta ez van...sose hisznek nekem, próbálnak kihasználni stb...a saját családom..szánalmas...folyton hülyének néznek engem stb...de aztán mindig igazam lesz, de sose kapok annyit sem, hogy bocsi, igazad volt...vagy hogy kösz h segítettél.
2010. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval, egész életemben ez megy. szerintük én mindent rosszul csinálok, stb, aztán ha véletlenül nem vagyok idehaza egy ideig, akkor összeomlik minden. akárkinek segítség kell azonnal engem hív, elintézem, megcsinálom, mindent, amit kell. aztán visszakapom, hogy én ilyen meg olyan vagyok. anyám különösen jó ebben, az életében sorra követi el a ugyanazokat a hibákat, én mindig előre megmondom mi lesz a vége, na olyankor én vagyok a hülye, persze nem telik el 1 hét és jön hozzám, hogy jajj mégis nekem volt igazam.

azt tanácsolom, hogy ne hallgass rájuk. benne van a pakliban, hogy mégis nekik van igazuk valamiben, de ennyi pofon mindenkinek kell. a te életed, a te tetteid.

2010. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!