Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy valaki nem akar hallani a családjáról több mint 10 éve és csak úgy felszívódik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Million oka lehet a bantalmazastol kezdve a sima nemtorodomsegig
2016. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármi.
2016. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa: az, hogy a családod (anyuka, hugica stb.) csak arra tartott, hogy az utolsó filléredet is elvegye tőled, amikoe meg beintettél akkor ellened és a párod ellen fordultak és elhordtak minden car cemétnek és megpróbáltak összeugrasztani mindenkivel.

Csak mondom, hogy ez is lehet egy ok...

2016. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tul magas elvarasok a szulok reszerol

Tini terhesseg

Csaladon beluli eroszak

Lelki terror

Stb...

2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a mérgező szülőkre tippelek, de sok minden lehetséges.
2016. aug. 15. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

16/16 igaz "szüleimre"

Végleg megszakítottam a kapcsolatot "szüleimmel".

2016. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is akkor a mérgező szülők lehet az oka, mert a felszívódott egyén boldog most a családja nélkül.
2016. aug. 16. 11:59
 9/9 GKM válasza:

Honnan tudod, hogy boldog az aki nem akar a családjával találkozni?

Ha Te vagy az akkor felmerült benned a kérdés és nem hagy nyugodni.

Szerintem az önzés az oka, hogy valaki nem akarja látni a családját és tudni sem akar arról, vajon hogyan élnek.

Nekem szép és jó családom volt. Apukám meghalt mikor tizennégy voltam, a testvérem alkoholista lett, megbízhatatlan volt, állandóan kéregetett, egyébként egész életében lelki terrorista volt, úgy az Édesanyjával, mint a testvérével és a lányával is. és 30 év múlva végzett magával. Ennek 3 éve. Nagyon hiányzik.

Mindenki változik. Nem tudhatod milyenek lettek, mennyire örülnének, ha találkozhatnának veled, mennyire hiányzol nekik.

Lehet, hogy ismét csalódni fogsz, de akkor megszűnik ez a kérdés benned!

Sok sikert.

2016. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!