Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnád a kapcsolatot a...

Folytatnád a kapcsolatot a pároddal ha?

Figyelt kérdés
Ha utálnak a szülei (még velük él) és a barátaival sem vagy túl jóban. A te barátaid sem szeretik őt, a rokonokról meg ne is beszéljünk. Mert nálunk ez van. Hiába szeretem, ha minden alkalommal egy ellenséges környezetbe megyek. El nem költözhet, még csak 20 évesek vagyunk mindketten és tanulunk.
2010. ápr. 19. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig megy, addig menjen szerintem. Aztán ha komolyra fordul a dolog külön költöztök olyan helyre, ahol senki nem befolyásol. Mondjuk azért az ad némi elgondolkodásra okot, hogy miért utál mindenki mindenkit...
2010. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is ki kellene deríteni,hogy mi az oka annak,hogy senki sem kedveli őt. Biztos hogy nem tudod mi az oka?
2010. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
En az anyosommal vagyok " fasirtban", szinte miota megismerkedtunk. Elvettem a dragalatos fiacskajat, amit nem tudott megemeszteni.Mar 4 eve vagyunk hazasok, van egy 3 eves fiunk, boldogan elunk es nincs semmi baj, anyosomat annyira utalom azota is, hogy szinte ranezni sem birok, a csalad tobbi tagjaval egesz jol kijovok. De szo ami szo,konnyebb lenne, ha bekeben elhetnenk, de hat ez van. A ferjemhez mentem es nem a csaladjahoz. Anyos es az en nevelesi elveim eles ellentetben allnak, es nem hagyok beleszolast. De ehhez az kell hogy a ferjem folyamatosan vedjen, ha tamad.
2010. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze ha egy emberrel nem lennék jóban akkor azzal még nem lenne különösebb probléma. De az ő egész családja nem bír engem, az én családom meg csak elviseli őt. És hát ugye egymás barátaival sem vagyunk jóban. Nem tudom miért alakult így, ilyen még soha nem volt.
2010. ápr. 19. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ennek előbb-utóbb vége lesz az tuti.
2010. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

haverom is így járt azzal a különbséggel,hogy a lány apja nem csak gyűlölte hanem meg is akarta verni,és tudjátok miért,mert a haverom faterja katonatiszt volt és szívatta a csaj apját ez olyan ellenérzéseket keltett benne ami tettlegességig is fajult.

hosszú ideig találkozgattak titokban,de csak szakítottak egyszer.

2010. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy mennyire szeretitek egymást. Aztán azon is el kellene gondolkodni, hogy ugyan miért alakult így, hogy mindenki utál mindenkit. Régen engem is elvakított a szerelem, és nem foglalkoztam a család és a barátok ellenségeskedésével. Meg is lett az eredménye, 15 év után két gyerekkel most válunk. És néha eszembe jut, hogy mekkora barom voltam, hogy nem figyeltem a környezetem jelzéseire, azokéra akiket nem vakított el a szerelem. Esetleg megkérdezhetnéd a rokonaidat és barátaidat, hogy miért nem szeretik. A válaszokon gondolkodj el..hidd el, megéri.
2010. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nehéz helyzet.
2010. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nem érdekelne, hogy ki mit mond. A lényeg az, hogy szeretitek egymást. A barátokról pedig annyit, ha igazi barátok lennének, akkor elfogadnák, tiszteletben tartanák, hogy szeretem őt, függetlenül attól, hogy milyen.
2010. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire szereted, el fognak marni tőle.

Egyébként nem igaz, hogy nem költözhettek el, nagykorúak vagytok, és lehet dolgozni tanulás mellett. Sokan csinálják. Ha nem vállaljátok egymásért ezt a nehézséget, azt kell mondjam, ti magatok sem gondoljátok komolyan, tehát a válasz megint csak az, hogy nem nagyon van jövőtök.

Meg igaza volt annak, aki szerint meg kéne vizsgálni, miért ez a nagy ellenségeskedés. Ha mindenki utál mindenkit, valószínűleg nekik van igazuk, csak te nem veszed észre, hogy baj van.

2010. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!