Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig udvaroltál/udvaro...

Mennyi ideig udvaroltál/udvarolt a párod (nak)? Mármint mennyi idő után házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%
utolsó vagyok, én 26 N, ő 27 F
2010. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

16 voltam, ő 20, mikor megismerkedtünk. Leérettségiztem, főiskola, állás. Eltelt 9 év mire összeházasodtunk :-D

Én 25 voltam az esküvőn, ő 29.

Most 4 évvel később a 3. gyermekünket várjuk :-D

2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi az Off-ért,de valamelyest ehhez a témához tartozik!

Kedves 08:06-os!Majdnem ugyanez volt velem is!Szegről-végről ismertem a páromat előtte is!Nekem szerelem volt első látásra!Az apjával a családom nagyon jó barátságban volt!Jártunk is át hozzá!A fia egyszer csak úgy döntött,hogy haza költözik az apjához!Nem egy tipikusan jó képű ember,tudom hogy az öccse és a bátyja is jobban néznek ki,de engem nem ez fogott meg benne!Na de mindegy.Egy hétig csak ő miatta jártam/jártunk át hozzájuk!Egyszer csak az apja rá szólt,hogy fiam: nem látod,hogy ez a lány (én) fülig szerelmes beléd?Mit ne mondjak,pirultam is,de nagyon!Még az nap este kaptam egy csókot.Másnap már nem tudta hova tenni magát,úgy érezte,hogy ez nem lesz jó,de azért megkérdezte,hogy oda költözök.e mert a munkája miatt egyszerűen nem fog menni az udvarlás(Építőiparban nagyfőnök)6-kor kell este 7-re ér haza!Másnap nála laktam!Ez volt négy éve!Most van egy 3 és fél hónapos lányunk!

Én most 22N ő meg 31F


Visszagondolva és így leírva:nagyon durva,hogy csak így belementem!Másodjára már biztos,hogy nem csinálnám ugyanígy!De ezt nem bántam meg,sőt!Azóta csak még jobban szeretem és fordítva!Bár a házasság még nagyon távoli még mindkettőnknek!Feleslegesnek tartjuk,nem a papír tart minket össze!

2010. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
azért lettem egy év után terhes és a 2 és feledik évben összeházasodni Ünneprontó néni( csak a megnevezés miatt a jelző),mert azonnal összeköltöztünk és lakva ismerszik az ember:)ott nem tudsz szépet adni:))
2010. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten 22 évesek voltunk amikor megismerkedtünk a férjemmel.Első találkozás után fél évre volt az eljegyzésünk,rá 8 hónapra az esküvőnk.

11 éve vagyunk együtt.

2010. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem olvassátok, de Ünneprontó (nem néni, még csak csajszi) is együtt lakott 2 hét (!!!) után az exkedvessel. Csak mert lakva ismerszik meg az ember. Vagy még se? Mert a szokások azok igen, de az ember? Az soha, legalábbis 12 év kevés volt hozzá a jelek szerint :(:(:(:(! Egy nagyon rendes,kedves,emberből is lehet megveszekedett önző barom, ha válságba ,depibe kerül és ráadásul kivülről besegít egy ellendrukker.
2010. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!