Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig udvaroltál/udvaro...

Mennyi ideig udvaroltál/udvarolt a párod (nak)? Mármint mennyi idő után házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 23:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
11 hónap után. A férjem 22 éves volt, én 20. Az esküvő után két évvel született az első gyerekünk. Már 26 éve házasok vagyunk.
2010. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 ltimea ***** válasza:
90%
4 hónapnyi udvarlás után kérte meg a kezem, eljegyzés után 9 hónapra volt az esküvőnk, ennek most lesz 5 éve. 2 családunk van, és nagyon boldogok. A férjem 32, én 29 éves.
2010. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

2004 márciusban találkoztunk először,az első randi utáni napon hozzá költöztem.Abban az évben szeptemberben volt az esküvőnk,azóta 3 gyermekünk született:)

29/N és 46/F(most)

2010. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
1 év járás után házasodtunk össze.
2010. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi 2005 októberében találkoztunk először, először ismerkedtünk, udvarolgatott kb hetente kéthetente futottunk össze,aztán 2006 februárjában megtörtént az első várva-várt csók. addigra már annyira bele voltam habarodva, (fordítva is), hogy kb 1 hét után szeretkeztünk először, a következő héttől már nem aludtunk egymás nélkül, hol nálam, hol náluk. májusban össze költöztünk, novemberben eljegyzett és következő májusban volt az esküvő. most építgetjük közös otthonunkat, és nemsokára szeretnénk kisbabát. a mai napig szerelmes vagyok a férjembe, és minden ugyanolyan rózsaszín, mint a legelején.
2010. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
utolsó vagyok, én 26 ő 32 most
2010. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Ovis korunktol ismerjuk egymast,18 eves voltam amikor osszejottunk, o pedig 19.Harom ev udvarlas utan megkerte a kezem es osszekoltoztunk, 6 es fel evig laktunk egyutt es tavaj nyaron hazasodtunk ossze.
2010. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Ünnepronto leszek! :( Engem elöszőr 2 hónap után, majd 1 év után kért meg a gyermekem apja. Az elsőt is és a másodikat is túl korainak elkapkodottnak tartottam. Igent mondtam, de az esküvővel vártunk,én hallogattam, terelgettem. Addig vártunk, amíg babaváró lettem :) Ekkor újra meg kért, de én megint vonakodtam, mert nem akartam azt érezni, hogy a bébi az oka a kézkérésnek. :) Kislányom 5. karácsonyára tolodott a 4.kézkérés:):) Újra igent mondtam. :) Mire eljött a következő karácsony ahelyett hogy összeházasodtunk volna, dühöngve távozott a kapcsolatból. 12 év a kukába. Na, nem ezért írtam le. Csak mindig elgondolkodtat, hogy mer valaki 1-2 év után összeborulni ( jó esetben egy életre elköteleződni) mikor még az ovisok is tudják, hogy az első 18 hónap a hormonok irányítása alatti álomvilágban telik és megalapozott döntésekre alkalmatlan. Tudom,most kapok hideget, meleget és azt is tudom hogy a túlzott óvatosságom és halasztgatásom nem tett jót az exemnek, és akapcsolatunknak,de mentségemre legyen mondva, hogy neki már volt előttem egy hivatalos házassága és annyira nem a papírt tartom fontosnak, hogy szánom azokat akiknek ekörül forogg az életük. Sajnos sem én sem a közös Kislányunk nem volt olyan fontos számára, hogy ne rúgja fel a doglot egy hirtelen felindulásból, egy depressziót követő középéleti válságból. Ha legutóbb összeházasodtunk volna, most a bíróságon a válóperünket intéznénk.:( Van tanulság? Sztem nincs.
2010. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

Mi hét év után házasodtunk össze, egy évvel előtte volt az eljegyzés. Én akkor 23, ő 25 volt. Sajnos babó azóta sincs.

26/l

2010. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Mi kiskorunk óta ismerjük egymást, én 17, ő 18 volt, amikor összejöttünk. 7 és fél évet udvarolt, utána házasodtunk csak össze. Már szinte 2 éve vagyunk házasok és pár hét múlva várjuk az első babánkat.
2010. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!