Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek...

Mit tegyek? Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A szüleim minden nap veszekednek. Én ezt nem bírom idegekkel. Lassan kikészülök, nem birom hallgatni ahogy lepkefingnyi dolgokon összevesznek!!!Ha elkezdeném vagdosni magam szerintetek érne valamit? Vagy mit csináljak ?!Idegileg egy roncs vagyok. Nem bírom már hallgatni.



2016. aug. 9. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Semmiképp ne árts magadnak,azzal nem segítesz a helyzeten,és a viszályuk is jobban elmérgesedne csak. Szóltál már nekik róla hogy ez téged mennyire zavar? Tudom,nehéz,de szavakkal próbálj meg hatni rájuk,mennyire rossz légkört csinálnak. Elsősorban nekik kéne helyrehozni a kapcsolatukat,addig meg ha teheted,mozdulj ki,barátokkal beszélgess,azzal hogy sokszor elmész otthonról,érzékeltetni tudod,mennyire idegesitö a veszekedésük. De az lenne a legjobb,ha mind megbeszélnétek,mi a fő probléma,hátha valami van a háttérben.
2016. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugiii.. lassan elválnak és akkor jobb lesz. Bár te is célozhatsz rá, hogy adják befele a válókeresetet, mindenkinek nyugisabb lesz utána.
2016. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!