Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza csalom jobb lesz?

Ha vissza csalom jobb lesz?

Figyelt kérdés

A kérdés nem arra irányúl, vajon vissza szerezzem-e az illetőt...!

Próbálok röviden és tömören helyzetet vázolni.

Párommal minden a legjobban alakúlt, gyerek tervezés, közös lakás, közös autó, egyszóval kiegyensújozott közös élet.

Már azt hittem, és ebben ő igen erősen biztosított, hogy minden rendben alakúl körülöttünk, mígcsak egy este váratlanúl nem jött haza.

Telefonon közölte, nem akar tovább velem élni, ő már egy másikhoz tartozik.

Nem tudtam felfogni, csak másnap reggel.

Dühöngtem, tomboltam, de mire jött a ruháiért már maga voltam a kétlábon járó megbékélés.

Elfogadtam a döntését, miszerint az ex jobb mint én.

De fordúlt a kocka.

Mire az utolsó holmiáért jött kb 2 hét múlva már sírva könyörögte vissza magát, adjak még egy lehetőséget, hülye volt és rájött, hogy nem tud nélkülem élni.

Végül csak vissza engedtem, mert minden szépet szerettem volna ami azelött volt.

Most igaz minden mesés, még jobb mint elötte, de nem bírok a fejemben lévő gondolatokkal.

Nem tudom lelkileg elviselni ha nincs szem elött, ha csak dolgozni megy akkor is depis leszek. Igyekszem nem mutatni neki ne mérgezzem a helyzetet, viszont csak azon jár az eszem vajon ha félre lépek, ha én is besározom magam vajon könnyebb lesz-e elviselnem ezt a maró érzést, hogy megcsaltak!?


2010. ápr. 18. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem, az érzés nem fog elmúlni, és még te is "sáros" leszel. rossz érzéseid lesznek amiatt az ember miatt is, akit kihasználtál (csak a szexre kellett).

összességében véve csak mélyíteni fogják a dühötöket, az egész káoszt.

2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek már megvan vagy csak terv?

Nem lehet hogy azért ment hozzád vissza,mert mondtad közös lakás,auto stb..?!

2010. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen érzés , ha megcsalnak. (szerencsére) Ezt leszögezném előtte. De, volt már olyan, hogy nagyon megbántottak. és megbocsájtottam neki. A megbocsájtással a Te esetedben pedig a visszafogadással, vállaltad azt, hogy "elfelejted" a dolgot. Tényleg ne hánytorgasd neki fel, próbálj meg bízni benne. Biztos vagyok benne, hogy a régi bizalom nem fog újjáépülni pár nap alatt. De igyekezz Te is! Ha, pedig látod, hogy a párod furcsán viselkedik, vagy nem akkor jön haza , amikor szokott, beszéld meg vele, kérd rajta számon! Remélem rendeződik a helyzeted!!!!
2010. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyebb. Tapasztalat. Csak ront a kapcsolatotokon.
2010. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb, szerintem. Ráadásul egy tapló miatt húzod le magad a mocsárba.
2010. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ezért nem fogadtam volna vissza: azok miatt a gondolatok miatt. Ha te is megcsalod még nyomorultabban fogod érezni magad. Tudom, most sokan fognak azzal érvelni, hogy egy 2. esélyt mindenki megérdemel, ez rendben is van, csak te mész tönkre a bizalmatlanság miatt, miközben ő teljesen jól érzi magát, hiszen visszafogadták a kis kalandja után. Talán ülj le vele beszélni, hogy miért csinálta stb, hátha úgy könnyebb lesz. Sok sikert!
2010. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gyerek még nincs, közös albérlet egyenlőre, az autó meg nem hinném, hogy olyan nagy visszatartó erő lenne.
2010. ápr. 18. 20:54
 8/19 A kérdező kommentje:
megbeszéltük, de sajnos nem könnyített ratam.
2010. ápr. 18. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszafogadni sem volt túl jó döntés,bár ezt nem tudhatom biztosan,csak az olvasottak alapján ez a benyomásom.Lesüllyedni az Ő szintjére meg pláne nem kellene,mert az ilyen gyerekes húzások,játszmázások alapból nem oldanak meg semmit.Ha tényleg szereted,utána csak még sz@rabbul éreznéd magad.Ergo,én nem tenném a helyedben,ez nem az óvoda,meg nem is egy idióta amerikai nyálas sorozat.Ez az élet,ahol a a tartásodon,és a büszkeségeden kívül nagyon nincs más kincsed.Ha ezek nincsenek meg,halott vagy lelkileg.
2010. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Xinezia köszönöm a leveled!

Bátorító volt és adott némi reményt, de nem szeretném elhagyni, csak a saját érzéseim rendezni.

2010. ápr. 18. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!