Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy létezik egy Amerikai rokonunk!

(mamámék tudtak róla csak ugye nem említették nekem meghát sosem írtak nekik vissza és gondolom ők is belefáradtak abba h csak ők írnak és sosem kapnak választ.)Elkértem a leveleket a mamáméktól és utoljára 2000-ben jött levél. (A rokon annak idején még el is jött) Szóval a lényeg, hogy írnák neki egy levelet, de nemtudom, hogy az e a cím ahol laknak, merthát fölöslegesen elküldöm a levelet annak mi értelme.

Azt szeretném megtudni, hogy hol találhatom meg őket v ennek nem is lehet utánanézni?


2010. ápr. 18. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát írsz nekik és megkéred, hogy ha nem ő lakik a címen akkor írja meg :) és ha esetleg tudja, hogy hová költözött akkor azt is :)
2010. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ohh köszi:D
2010. ápr. 18. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A helyi hatóságok is segítenek, ha megírod nekik a panaszod - hogy rokonodat keresed, és legyenek ebben a segítségedre. Ez amúgy muris, mert ha jól tudom, kell a rokon beleegyezése abba, hogy te kereshesd. Hiszen az adatait nem adhatják ki a beleegyezése nélkül boldog-boldogtalannak, így hivatalosan az a menete az ilyennek, hogy írsz a hatóságoknak, ők megkeresik a rokont, és tudatják vele, hogy ti fel akarjátok venni vele a kapcsolatot. Ha beleegyezik (szerintem örülni fog), akkor kiadják nektek a címét, stb. Mi '95-ben előadtuk ezt egy kanadai rokonnal, nem tudom, azóta változott-e valami ebben a rendszerben.

A nemhivatalos és legkézenfekvőbb út pedig az, amit az első írt.

2010. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez jóó, de muris télleg.

A hatóság címét megtudnád adni?:P

Amúgy Kaliforniában lakik.

2010. ápr. 18. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy Kalifornia magyar konzulátus-és kijön a konzulátus címe Los Angelesben A konzul neve.Írj ide levelet az adatokkal, biztos kapsz választ.
2010. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De az is jó, ha írsz egy levelet az ismert címre, s a boríték hátoldalára angolul írd oda, hogy ha esetleg nem ott lakik már az illető, tudnának-e közelebbit róla. A borítékot nem bontják fel, ezért inkább kívülre írd!
2010. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Google a barátod


[link]


Itt biztos találsz olyat, ami jó neked. Javaslom ne csak egynek küldj levelet, hanem lehetőleg többre és ettől még küldj nekik levelet az eredeti címükre, úgy, ahogy fentebb írta valaki.

2010. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Levélben mit írjak?:P :$(magyarul írhatom a levelet?)

Jónapot!

Szeretném megtudni a címét a rokonaimnak?

2010. ápr. 18. 19:52
 9/16 anonim ***** válasza:
az én apám is Kaliforniában él. beírtam a google-ba a nevét és a címét, és a google earth program 3d-s képet adott a házáról, még az autója is ott volt...
2010. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ahh

dejóó kipróbálom

2010. ápr. 18. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!