Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy létezik egy Amerikai rokonunk!

(mamámék tudtak róla csak ugye nem említették nekem meghát sosem írtak nekik vissza és gondolom ők is belefáradtak abba h csak ők írnak és sosem kapnak választ.)Elkértem a leveleket a mamáméktól és utoljára 2000-ben jött levél. (A rokon annak idején még el is jött) Szóval a lényeg, hogy írnák neki egy levelet, de nemtudom, hogy az e a cím ahol laknak, merthát fölöslegesen elküldöm a levelet annak mi értelme.

Azt szeretném megtudni, hogy hol találhatom meg őket v ennek nem is lehet utánanézni?


2010. ápr. 18. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
igen, az élet néha sokkal egyszerűbb ;)
2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ha LA közelében élnek, itt is meg tudod nézni: [link]
2010. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A nevet beírhatod a Skype "új cím hozzáadása, keresés"be, és ha van szerencséd, ott rábukkansz. Én nem régen így találtam meg barátokat Hollandiában.
2010. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én linkeltem korábban a Googlet. Megkérdezhetem a korodat?
2010. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM A google earth-ben!!!!!

Köszönöm neked!!

2010. ápr. 18. 22:35
 16/16 A kérdező kommentje:

A korom 17

mert?:P :$

2010. ápr. 18. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!