Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kiölni a szívembő...

Hogyan tudok kiölni a szívemből végleg egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Drasztikus és végleges megoldást írjon aki tud, mert ez a "se vele-se nélküle" dologba belehülyülök. (nem vagyok sértődős és nem pontozok)
2008. szept. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ha ennyire szeretsz valakit, és el akarsz tőle szakadni, előbb-utóbb talán sikerül, de az emléke nagyon lassan fog halványodni. Egyébként meg "kutyaharapást szőrivel", legjobb ilyenkor keresgélni valaki mást, ami tudom, hogy nagyon nehéz, mert a francot se érdekli az a "másik", amikor csak Ő jár a fejedben. Szóval nehéz. Évekbe telik. De tényleg muszáj szakítani? A "se vele, se nélküle" általában azt jelenti, hogy nagyon szereti egymást a két ember, csak kompromisszumra kellene jutniuk... Hm??
2008. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, és ahogy tapasztaltam is nagyonjó megoldás az. ha valakivel összejössz.Persze nem minden esetben jön be, és lehet hogy nagyon rosszúl hangzík így, de jó megoldás, főleg hosszú kapcsolat után.Remélem megoldódik a helyzeted.
2008. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is, ha van rá lehetőség, akkor próbáljátok meg, a kettő közül még mindig az a szebb megoldás. és talán ha nem vagytok egymáshoz valóak, és azért megy a seveled-senélküled, akkor arra talán magatok fogtok rájönni, és könnyebb lesz az elválás. vagy épp ellenkezőleg és nagyon jó fog kisülni belőle.
2008. szept. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon nehéz, én is ebben a cipőben járok, és ez a hosszú évek óta tartó huzavona már testileg-lelkileg teljesen kikészített. Még most sem vagyok a végén, de nálam az "segít", hogy egyre többet gondolok rá gyűlölettel, mint szeretettel, és úgy érzem a harag egyre jobban elnyomja a pozitív érzéseket. Ez persze nem elhatározás kérdése, nálam magától jön.

A "kutyaharapást szőrével" módszer általában csak elméletben működik, mert a saját tapasztalatom az, hogy amíg Ő van a fejemben, addig el sem tudok képzelni valaki mást. Sajnos, valószínűleg csak az idő fog segíteni.

2008. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem úgy tudod a legkönnyebben elfelejteni ha eljársz szórakozni,haverkodol,pasizol.Szabadulj meg minden emlékétől és legyél türelmes.Ne tartsd vele a kapcsolatot és idővel minden jobb lesz.
2008. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%

Az a legtisztességtelenebb, ha egy másik kapcsolatba beleugrasz így, legalábbis az új jelölttel szemben. A volt párom másfél év után megcsalt, én megbocsátottam volna neki, de nem akart választani köztünk. Ekkor azt mondtam neki, hogy ne keressen többet, nem akarom látni. Kicsit begubóztam, pár kilót lefogytam, de a barátok és a munka segített. Próbáltam józanul gondolkodni: olyan gerinctelen, gyerekes és felelőtlen volt, hogy én ezt nem akartam vállalni tovább. Természetesen szerettem még nagyon...

Összejöttünk újra pár hónap múlva, mert a másik lánnyal nem jött be neki a dolog és visszafogadtam. Két év múlva én szakítottam vele, mert szép lassan kiszerettem belőle teljesen. Szerintem te ne kövesd el ezt a hibát, nekem is csak az időmet húzta! néhány hónapig próbáld szeparálni magad tőle, és rendezd a soraidat. Rendbe fogsz jönni:)

2008. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha kitudnal menni kulfoldre dolgozni, a tavolsag segitene szerintem!

Uj munka, uj emberek, es egy uj pasi!

Vagy sportolj, jarj el otthonrol, ismerkedj, tanulj nyelvet,olvass, kosd le magadat!

Aztan pedig csak a rosszra gondolj vele kapcsolatban arra, ami miatt mindig veszekedtek.

2008. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Ugyanide jutottam, lehet, hogy megyek Írországba dolgozni a haverjaim után. Új pasi nem lesz, mert én is az vagyok, de most még mindíg nagyon sz@r, és minnél előbb ki kell lábalnom ebből, tudom. Még egyszer köszi!:))
2008. okt. 24. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:

En irtam hogy menj ki talan kulfoldre, azt nem tudtam hogy pasi vagy, bocs.

Ha tenyleg kimesz, teljesen mas lesz minden, annyi no (a vilag minden reszerol) van, tudsz valogatni!

Kulonben en Angliaban elek, es soha nem fogok visszamenni Magyaro. Majd meglatod milyen mas kint az elet. Az eleje nem lesz konnyu, de varj, megeri!

Ja, es azt se felejtsd el hogy amirol most azt gondolod hogy katasztrofa, nem tudod hogy kesobb mire lesz jo, miert is alakult igy(megtalalod kint a feleseged, ha meg egyutt lennel a csajjal, soha nem mennel kulfoldre)

Sokat a jobol!

2008. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer, hasonló jókat Neked is!
2008. okt. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!