Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyen rá a húgomat,...

Hogyan vegyen rá a húgomat, hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
Ugyanis minden problémája ebből ered. Sosem volt egy nádszál alkat, sőt mindig is túlsúlyos volt, de azért volt nőies formája, tudott öltözködni stb... Most viszont a kislánya születése után még több maradt rajta és tudom, hogy ez neki nem jó. Ma is sírva ment haza, mert nem talált magára nadrágot.Emiatt persze a családi élete is romokban hever, pedig a fiú, akitől a kislány van nagyon rendes. Eddig tök idiótákat szedett fel, ez az első normális pasija, sajnálnánk ha a lustasága miatt tönkremenne ez a kapcsolat, főleg a kislány miatt. Anyuék ráhagyják, sőt ha én mondom neki engem próbálnak leállítani. Én csak jót akarok neki, szeretném megértetni vele, hogy csak elkezdeni nehéz, utána megy minden magától... Egyszer elvittem ("véletlenül" úgy alakítottam direkt) a konditerembe, ahova járok, hátha kipróbálja, de nem érdekelte. Mondtam neki azt is, hogy nagy súlyból előbb lehet szép eredményeket fabrikálni.Aztán próbáltam keményebben: "Szedd össze magad végre, nem vagy már gyerek, ezt senki sem fogja végigcsinálni helyetted!"-ugyanis nem egy küzdős típus, nem nagyon kitartó. Van tippetek hogyan vegyem rá? Egyébként azért hallgat rám... ő 24 én 33 vagyok
2010. ápr. 17. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neki kell akarnia lefogynia. amíg ő nem dönti el addig, nyaggathatod, könyöröghetsz neki stb. szerintem ne is a fogyás legyen a közpoti téma. pl mutathatnál neki jó recepteket amik (mellesleg )diétás receptek. nem is kell kihangsúlyozni hogy az. arra kéne rávenni , hogy egészségesebb alapanyagokat használjon. pl fehér liszt helyett teljes kiőrlésűt, vagy zabkorpát, cukor helyett vagy édesítőt vagy más hasonló de egészségesebb megoldást. ha a táplálkozásást megreformálja már csak azzal is fogyni fog. aztán ha már lesz sikerélménye akkor jöhet a sport is.
2010. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, szépen sorban megpróbálom mindegyiket, aztán a többi tényleg rajta múlik...
2010. ápr. 17. 22:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg neki, hogy ha sportol és egészséges ételeket fogyaszt, attól nemcsak soványabb, hanem egészségesebb is lesz. Ha egészségtelenül táplálkozik és nem sportol, akkor fennáll a veszélye, hogy az egészségtelen életmód miatt hamarabb meghal. Gondolom, azt ő sem akarja, hogy a kislánya hamarabb maradjon anya nélkül. Hátha ezzel sikerül a lelkére beszélni! Persze csak annyit sportoljon, hogy mellette a kicsire is maradjon idő. Ha ezeket betartja, biztosan le fog fogyni, talál magára nadrágot, és egészségesebb is lesz!;-) Sok sikert!
2010. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!