Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyen rá a húgomat,...

Hogyan vegyen rá a húgomat, hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
Ugyanis minden problémája ebből ered. Sosem volt egy nádszál alkat, sőt mindig is túlsúlyos volt, de azért volt nőies formája, tudott öltözködni stb... Most viszont a kislánya születése után még több maradt rajta és tudom, hogy ez neki nem jó. Ma is sírva ment haza, mert nem talált magára nadrágot.Emiatt persze a családi élete is romokban hever, pedig a fiú, akitől a kislány van nagyon rendes. Eddig tök idiótákat szedett fel, ez az első normális pasija, sajnálnánk ha a lustasága miatt tönkremenne ez a kapcsolat, főleg a kislány miatt. Anyuék ráhagyják, sőt ha én mondom neki engem próbálnak leállítani. Én csak jót akarok neki, szeretném megértetni vele, hogy csak elkezdeni nehéz, utána megy minden magától... Egyszer elvittem ("véletlenül" úgy alakítottam direkt) a konditerembe, ahova járok, hátha kipróbálja, de nem érdekelte. Mondtam neki azt is, hogy nagy súlyból előbb lehet szép eredményeket fabrikálni.Aztán próbáltam keményebben: "Szedd össze magad végre, nem vagy már gyerek, ezt senki sem fogja végigcsinálni helyetted!"-ugyanis nem egy küzdős típus, nem nagyon kitartó. Van tippetek hogyan vegyem rá? Egyébként azért hallgat rám... ő 24 én 33 vagyok
2010. ápr. 17. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ultes le,és egy nyugodt helyen mond el neki a véleményed
2010. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a "direkt" nem kell oda, bocs
2010. ápr. 17. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a súlya és milyen magas nagyjából a testvéred? (Csak hogy pontosan lássuk, milyen nagy a feladat.)
2010. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a pontos súlyát nem tudom, mert sosem árulja el, de olyan 90-100-ra tippelek és 165 cm magas kb
2010. ápr. 17. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj a lelkiismeretére hatva elmondani, ha nem változtat, esetleg anya nélkül nő fel a gyereke. Hiszen magas vérnyomás, cukorbetegség és ezeknek mindenféle szövődménye alakul ki. Tönkremennek az izületei stb. Lehet, hogy elgondolkodik rajta és változtat.
2010. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Ma volt a Magellán c. műsorban egy pont a kérdéshez illő riport, nem láttad véletlenül?

Egyszerű, hétköznapi embereket mutattak be, akik nem a szuperdiétákkal, hanem egyszerű módszerrel(mozgás+ egészséges étrend) tudtak fogyni 30-50 kg-ot.

Számomra is adott erőt és kedvet a riport, pedig nekem "csak" kb 8-10 kg-ot kellene leadnom így szülés után.

Szerintem a való életből származó, mások jó példái és sikerei húzóerők lehetnek a hugod számára is.

2010. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig az tűnik jó megoldásnak, ha te eljársz vele sportolni.

Gyanítom, már szégyelli, és nem akar konditerembe mutatkozni, ahol a legtöbb ember már edzett.

Esetleg, ha kifejezetten duci tornára vinnéd, ahol mindenki hasonló alkatú jobban bele menne.

2010. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a eddigi válaszokat! A tévét most nem néztem, de utánanézek itt a neten, együtt sportolni sajnos nem tudunk a minket elválasztó 50 km miatt (bárcsak közel lennék, erre nagyon sokszor gondolok én is). A lelkiismeretére hatni még nem próbáltam, de hátha bejön :)
2010. ápr. 17. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

írtad h sírva ment haza.

esetleg mondd meg neki,hogyha nem változtat,akkor nem is fog magára nacit találni.

2010. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sírva ment haza a nadrágvásárlás után, akkor bizonyára ő maga is tisztában van azzal, hogy "gondok" vannak a súlyával. Szerintem is jó az, ha látja mások sikereit, és az is egy használható ötlet, ha te megpróbálsz beszélni vele. Szerintem tudja, hogy tenni kellene valamit, csak egyszerűen nincs akaratereje végigcsinálni, vagy elkezdeni sem bírja. Próbálj beszélni erről vele! Ha nem hajlandó, nem tudsz mit tenni...

Sok sikert nektek!

2010. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!