Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság volt kérni az unokate...

Bunkóság volt kérni az unokatesómtól az összekakilt-pisilt ágy tisztítatását?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék voltak nálunk vendégsègbe.

Egy hete vásároltunk új ülőgarnitúrát.

A kislányát ott akarta tisztába tenni. Mondtam hogy legalább egy törcsit tegyek alá. Alá is tette, én meg addig kimentem a szobából.

A kislány meg nem tudom hogy de valahogy közbe kinyomott magából mindent. Az egész hasmenéses pisi ágyon landolt. Rohadt mérges lettem.

Az unokatesím meg csak annyival lerendezte volna hogy hát előfordul az ilyen. Mondtam hogy a tisztitást azt fizesse ki mert direkt kértem hogy tegye alá azt a törcsit pont az ilyen dolgok elkerülése végett. Most megsértődött és elrohant. Felhívtam a férjét, elmondtam neki hogy mi történt. Ő teljesen korrekt volt, hogy persze minden további nélkül állja a költséget. Azóta kaptam az unikatesómtól egy üzenetet hogy milyen bunkó vagyok hogy beárultam őt.


2016. júl. 26. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy tahó unokatestvéred van, hallod, még neki áll feljebb. Eleve senkinek a kanapéján nem cserélnék pelenkát, csak úgy, ha magam viszek olyan plédet, vagy akármit, amit alá tudok tenni, hogy ne legyen baleset. Neki kellett volna minden óvintézkedést megtennie, hogy elkerülje a dolgot, ha meg mégis megesik a dolog, akkor kezét-lábát tördelve felajánlani és elintézni a tisztíttatást, a bonbonnal tömve bocsánatot kérni stb. Mert normális ember az ilyen után rosszul érzi magát! Jó, hogy ne már te érezd magad megtisztelve, hogy a szent gyermek összesz..ta az új kanapédat...
2016. júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

ez valami modern kór, a sógorom neje is a nappali szőnyegén cseréli ki a pelust, úgy hogy kvázi ott eszünk mellette és pár méterrel arrébb van egy komplett pelenkázó is, de neeeem ő a szőnyegen cseréli mert az könnyebb.(pár hetente megyünk látogatóba nem hsizem el hogy egy alkalomra nem bírja ki hogy elvonul) és amikor szóvá tettem hogy bocs de eszünk akkor meg jött a majd ha megtudod milyen szülőnek lenni szöveg. Közöltem vele hogy én már 8 évesen cseréltem az öcsém pelusát szóval nem kell a rizsa és a hattyúk halála hogy milyen nehéz anyának lenni.

Az uncsi helyében ha nem is fizetem ki a tisztíttatást minimum én magam takarítottam volna fel a mocskot vagy viszek magammal valamit amin pelust cserélhetek.

2016. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Van gyerekem, mégis egyetértek veled. Sosem tenném tisztába a gyerekem vendégségben ilyen helyen. A Rossmannban 1000 Ft 10 db pelenkázóalátét, amire pisilhet, kakilhat (nyilván balesetből), gyorsan kidobom és nem történt a padlónak baja, bútorra én nem tenném vendégségben. Olcsóbb is lett volna neki és egyszerűbb is, ha ilyet használ.


Egyébként én is észrevettem a gyerekeseknél az ilyen viselkedést. Az egyik volt osztálytársnőm néha átjön a gyerekével, bírom őt, de a gyereknek bármit megenged. Én meg hülyének érzem magam, hogy néha már szólok pár dologért...

2016. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Megmondom őszintén én sem értem az ilyen embereket. Nővérem is simán tisztába teszi az ágyon, a szőnyegen, de nem tenne alá semmit sem. Nálunk is felteszi a gyerek szaros seggét az ágyra, és még vágjak hozzá jópofát. Mert, hogy mit kényeskedek, nem lesz annak semmi baja egy kis pisitől, kakitól. Ergo még én kérjek elnézést, hogy nem tetszik, hogy szaros lesz az ágytakaróm.
2016. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy elkérted. Gondolom, unokatesód ez az újfajta ősanyatípus, aki szerint a gyerek mannát szarik és szenteltvizet hugyozik, és különben is kussolj, mert ő fogja kitermelni a nyugdíjadat. Sajnos egyre több az ilyen, már olyat is hallottam, hogy étteremben pelenkázott az asztalon valaki.
2016. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!