Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság volt kérni az unokate...

Bunkóság volt kérni az unokatesómtól az összekakilt-pisilt ágy tisztítatását?

Figyelt kérdés

Az unokatesómék voltak nálunk vendégsègbe.

Egy hete vásároltunk új ülőgarnitúrát.

A kislányát ott akarta tisztába tenni. Mondtam hogy legalább egy törcsit tegyek alá. Alá is tette, én meg addig kimentem a szobából.

A kislány meg nem tudom hogy de valahogy közbe kinyomott magából mindent. Az egész hasmenéses pisi ágyon landolt. Rohadt mérges lettem.

Az unokatesím meg csak annyival lerendezte volna hogy hát előfordul az ilyen. Mondtam hogy a tisztitást azt fizesse ki mert direkt kértem hogy tegye alá azt a törcsit pont az ilyen dolgok elkerülése végett. Most megsértődött és elrohant. Felhívtam a férjét, elmondtam neki hogy mi történt. Ő teljesen korrekt volt, hogy persze minden további nélkül állja a költséget. Azóta kaptam az unikatesómtól egy üzenetet hogy milyen bunkó vagyok hogy beárultam őt.


2016. júl. 26. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt bunkóság, unokatesód hisztizik feleslegesen.
2016. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Kérni bunkóság volt, viszont az anyukától is az, hogy lerendezte egy "megesik az ilyennel". Evidens, hogyha valamiben kárt tesz valaki, akkor annak a helyrehozatalát állni kell. Lehet az egy féléves ártatlan baba is, mert ilyenkor is a szülő kötelessége segíteni kitisztítani vagy fizetni a szakembert.
2016. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem kellene minden idiótának szaporodnia...
2016. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Csak hisztizik...

Jogosan tetted ezt

2016. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert majd még TE kérsz bocsánatot, hogy bocs már, hogy a gyereked összeszarta, összehugyozta az ágyamat. Nem tudom mit várt, hogy jópofát vágsz?
2016. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt bunkóság. Jogos a kérésed szerintem is.
2016. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 PoCii válasza:
97%
Teljesen jogos, én inkább az nem értem, hogy ő min háborodott fel!
2016. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Na azért arról szó sem esett, hogy milyen hangsúllyal közölted -mellékesen jogosan-, hogy akkor a tisztíttatás költségeit ő állja.
2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Bunkó dolog ez az ő részéről, hogy nem szégyellte el azon nyomban magát és meg sem próbálta rendezni veled a dolgot . A minimum az lett volna ha megkérdezi tőled, mivel tartozik, hogyan lehet ezt kitakarítani, miben tud segíteni, hogyan hozható helyre a dolog . Ritka egy nagy paréj az unokatesód !!!!
2016. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
93%
az 5 ös válaszolonak : ez jo volt....ment a zöld..és még nevettem is ... XD egyébként kedves kérdező..egyáltalán nem volt bunkoság...hogy lett volna mar az? ő volt felháborodva?hát akkor feküdjön bele az ágyba ami xar-hugy keverékes...ami megelozheto lett volna persze de...latod...
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!