Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja velem ezt az...

Miért csinálja velem ezt az anyukám?

Figyelt kérdés

Anyam egyfolytában csúfol, leszól a súlyom miatt. 154cm es 41kg vagyok 12 éves lány. Mar suli időszakában kezdett leszólni hogy van mit fogni rajtam stb. Akkor nem is annyira erdekelt. De par hettel ezelőtt annyira megbántott, hogy naponta csak 2x ettem akkor is csak almát, fóliáztam magam, egyfolytában edzettem. Most pár napja elfogadtam magam, nem is bántott, de tegnap este ültem és tévét néztem és leakarta fenyképezni a combomon a zsírt. És ott suttogtak a testvéremmel es a tesóm mondta el hogy rólam volt szó. És amikor mondom neki hogy ez az én testem és ha baja van vele nekem mondja meg akkor úgy tesz mintha semmiről nem tudna. Nem merek enni mert már én is kövérnek látom magam újra. Egyfolytában sírok tegnap óta, sokszor nem tudom miért.Sokszor úgy érzem az egesz családom ellenem fordul. Éjszaka is alig bírtam aludni. Kérlek segítsetek mit csinálhatnék? Miért csúfol az anyam?

12/L Koszonom



2016. júl. 24. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A számok alapján nem tűnsz túlsúlyosnak.

Bármi is az oka,édesanyád egy érzéketlen bunkó, amiért tudatosan rombolja az önbizalmad.

2016. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nézz magadba nagyon mélyen, ha ott tetszel önmagadnak akkor nincs miről beszélni.
2016. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te is kezd el őt fotózgatni
2016. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig abszolút nem tűnsz túlsúlyosnak! Édesanyád beszólásai miatt ne tedd tönkre magad ilyen napi csak kétszer evéssel meg hasonlókkal. Magadnak tetsz és az a lényeg! Mellesleg szerintem bármelyik másik rokonod/barátod megmondja neked, hogy nem vagy köcér. Én a helyedben elpanaszolnám valamelyik nagyinak/anyud tesójának a viselkedését.
2016. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En keresnek rajta valami hibat es en is elkezdenem fotozgatni... kivancsi vagyok neki milyen tokeletes fitnessmaca alakja van.
2016. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tudnál küldeni egy képet magadról? csak nyaktól lefelé. én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezekkel a paraméterekkel kövérnek látnak téged.

én legalábbis világ életemben(nagyjából 12 éves korom óta) 155 cm és 50+/- pár kiló vagyok. Utóbbi időben 46-48 inkább, de 41 kilóval neked kvázi karcsúnak kell lenned és nem kövérnek.


egyébként nem tudsz anyáddal mit tenni. vannak ilyen gonoszkodó emberek. Azt meg felejts el, hogy nem eszel rendesen, mert kell a táplálék.

2016. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Képtelen vagyok elhinni, hogy egy anya a 12 éves gyerekének combját fotózza zsírkeresés gyanánt.

2. 41 kilósan akkor se vagy kövér, ha 145 centi vagy, nemhogy így.

3. 12 évesen ne fóliázd magad, és ne eddzél állandóan.

4. Naponta ötszöri étkezéssel többre mész, mint kettővel, és nem csak almát kéne enni.

2016. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem nagyon csúnya és főleg bunkó dolog anyukád részéről, hogy lefotózza a combodat. Az én lányom 11 éves, 145 cm és 37 kg. Nekem ő egyáltalán nem kövér. Én 156 cm vagyok és 55 kg. Én se érzem magamat kövérnek.
2016. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!