Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt életed legcikisebb...

Mi történt életed legcikisebb randiján?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
leöntötem a pasim
2010. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam egy hapsival ilyen "vakrandi" keretében. Nem tudtam hogy néz ki, de nagyon megnyerőnek írta le magát. Hát életemben ritkán láttam olyan ronda hapsit...( és nem a sztori miatt írom!). Elment mosdóba és lelépett onnan, én meg negyed óráig vártam, azt hittem gond van. mikor felhívtam, kinyomott....Hát nem nekem volt cikis, de utána jól esett, hogy ezek szerint "túl jónak" tart magához ?!:))
2010. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Életem legeslegelső randija volt, és ültünk egymás mellett a sráccal, nagyonnagyon szerelmes voltam belé már akkor is :$:D Megkérdezte, járunk-e, erre meg akarta fogni a kezem, miután igent mondtam (nyilván:DDD) erre én a másikat nyújtottam oda, mintha kezet akarnánk fogni XD nagyon ciki volt, jót röhögtünk aztán el lett felejtve. De ha így visszagondolok,. most is belepirulok :)
2010. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: ez aranyos. Nekem még nem volt cikis randim.
2010. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám,hogy húú de cikis,de annyira buzgón én akartam önteni inni a páromnak,hogy leöntöttem őt egy pohár narancslével.:D
2010. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent a régi nője és odakiabált: "aha, ez az új cicababád?"
2010. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy esetem egy sütivel:D A srác meghívott egy cukrázdába, megittunk egy koktélt, aztán kérdezte, hogy akarok e egy sütit. Én meg, na ná! sütiből sose elég:D imádtam a zserbót, hát azt kértem, gondoltam, ne látszak már olyan "zabálósnak", a zserbó úgy is kicsi. Na, a pincér akkora zserbót hozott ki, amekkorát életemben nem láttam. Marha nagy volt! Már ránézésre rosszul lettem tőle. Kábé fél órán keresztül gyömöszöltem a torkomon lefele, mert száraz volt és a koktél már elfogyott, arcom meg már nem volt kérni másikat, mivel tudtam, hogy ott fogom hagyni a süti felét, meg tudtam, hogy a koktélt se bírom mindet meginni, szépen néztem volna ki...pazarlós lány:D Egy évig rá se tudtam nézni a zserbóra, de a mai napig más szemmel nézem a zserbót. Azt hittem ott süllyedek el:D
2010. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
Huhm...szerintem én nekem volt a legdurvább. A Mcdonaldsban ültünk és beszélgettünk aztán minden elfogyott és dumáltunk aztán észrevettem h a cipőm ki van kötve ezért lehajoltam bekötni. Szal a fejem az asztal alatt volt.. és ez van akinek félre érthető. És akkor ki jött be és futott oda a fiuhoz? a legjobb barátja, akkor előjöttem és azóta is azon röhögnek... el lehet képzelni a részleteket. am mindkettőt ismerem de már csak baárok vagyunk. :) nem jött be
2010. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor az első randin az exem exe odakiabált hozzánk hogy elég alacsonyra tettem a lécet.
2014. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!