Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért védi még ezek után is őt?

Miért védi még ezek után is őt?

Figyelt kérdés
Egyik nap bulizni voltam a barátnőimmel, és hát csúnyán mondva, részegen jöttem haza. De annyira, hogy menni alig bírtam, a barátnőm kísért be a házba, ott már anya "átvett", és bekísért a szobámba. Mivel hajnalba értünk haza, nem sokra rá anyu ment is dolgozni. Otthon maradtam az pasijával. A lényeg az, hogy miután anyu elment, ő bejött hozzám, és elkezdett fogdosni. Én nem akartam, de úgy ki voltam ütve, hogy nem bírtam ellenkezni. Szerencsére anyu pont hívta, hogy minden rendben van-e, és akkor kiment, és többet vissza se jött. Ezt elmondtam a nővéremnek, meg a nagyszüleimnek, ők arra biztattak, hogy mondjam el anyának. Pár nap múlva összeszedtem magam, és elmondtam neki, de nem hitte el. Azt mondta, biztos csak kitaláltam, mert nem bírom elfogadni, hogy neki van valakije, mint ahogy eddig egyik kapcsolatát se bírtam. És hogy ő nem hiszi el, hogy az az ember ilyenre lenne képes. És mindezt úgy, hogy egyébként már volt olyan gyanúja, hogy megcsalja, mert olyan beszélgetést talált a telefonban, és akkor nekem még nekem sírt ott. Aztán persze kidumálta, meg visszaédesgette magát a pasi, de én egyszerűen hányingert kapok tőle. Miért nem hisz nekem anyukám? Mit csináljak, hogy végre észrevegye, hogy milyen egy mocskos emberrel van együtt??
2016. júl. 18. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2%

Ilyenkor nem gáz "zsarolni" kicsit. Mond, hogy elmensz otthonról, ha a pasi nem megy el. Valamelyik barátnődnél allhatnál is pár napig, hogy tényleg komolyan vegye. Én ezt tenném.

Nem lehe, hogy képzelődtél a sok pia miatt?

2016. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Mikor kettem vagytok otthon anyud pasijával hozd fel a témát és csinálj hangfelvételt, de nagyon vigyázz, nehogy észrevegye. Azt majd nem tudja letagadni
2016. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
ja mert a hívás után nem folytathata volna...
2016. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!