Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeret a...

Mit tegyek? Nem szeret a párom anyósa, már többször is összevesztünk a vőlegényemel miatta. Mindig védi kell hagyni egy kis időt neki, de mennyit? 4 év után nem kedvelt meg akkor?

Figyelt kérdés
Egyszer kettesbe maradtam az anyósával és olyanokat mondott hogy a fia jobb nőt érdemel.. meg eddig csak diplomázott barátnői voltak, hogy én mit akarok, sütöttem neki megfogta és kivágta a kutyának..
2010. jan. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A párod anyósa a te anyád! Nem szeret anyád?
2010. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést elkalandoztam:-)) Páromnak az édesanyja.
2010. jan. 10. 19:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elégé vicces:-)))
2010. jan. 10. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nt..anyum sincs jóba apum anyujával,vagyis a mamámmal.Bezzeg apum öcse akármilyen kis k*vát visz haza az jó neki...
2010. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Á,hagyd...ezekkel a dolgokkal csak magát minősíti(nagyon "intelligens" lehet,ha te próbálsz hozzá kedves lenni,ő meg így viszonozza...)hmm...hát ha meg az a baja,h nem vagy diplomás,megint csak az ő IQ-ját alacsonyítja,mert ha ő olyan okos,akkor tudhatná,h az intelligenciát nem diplomával adják,de mind1(én is diplomás vagyok,de engem nem érdekel,h a környezetemben kinek van v. nincs,mert semmit nem jelent ilyen téren).Lefogadom,neked most ezekkel a korábbi barátnőkkel dobálózik,de előtted őket is ugyanúgy utálta...az ilyen nem szeret senkit(gondold csak végig,nem adtál neki okot rá,h ne szeressen,akkor mégis mi baja?).Te meg hagyd rá,ne veszekedjetek miatta.
2010. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Allitsd valasztas ele a volegenyedet. Ha szeret, kiall melletted, es meg anyut is kioszthatja. Ha nem, nincs mirol beszelni. Ha neki is fontos a diploma, akkor engedd utjara.

Az en parom kiallt mellettem, anyos az eskuvo utan adta csak meg magat. Azota probal kedves lenni, csak mar keso.

Ajanlom figyelmedbe a kovetkezo filmet: Vigyázat, anyós a láthatáron! Jah, es egy nagyon fontos: Ne probalj anyosnak megfelelni. Legyel vele udvarias, mint egy idegennel, tarsalogj az idorol. Olvass ki par konyvet pl. a magfizikarol es utana kerdezd meg hogy mi a velemenye a kvarkokrol es a hurelmeletrol. Alazd le ;) Baratnok mar ugy sem lesztek.

2010. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!