Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kulon elunk, de nem valtunk...

Kulon elunk, de nem valtunk el, szerintettek?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve, hogy elkotozttem otthonrol, 34 ev hazassag utan. Az egyutt toltott ido alatt kozos bankszamlank volt, de hogy fizetni tudjam az alberletett, nyitottam egy uj szamlat es kertem hogy oda utaljak a fizetesem.

Most szeretnek az unokakkal nyaralni menni. Ne tudom, hogy a ferjem a kozos bankszamlat megszuntetthete nelkulem? Esetleg megtilthatta a hozzaferest?

Sajnos csak a jovoheten tudok bemenni a bankba, telefonon nem adnak informaciot, mert a telefonbank azonositora mar nem emlekszem.

Holnap befizetnem az eloleget, mert annyi penzem meg van, de ha a tobbit nem tudom befizetni akkor az eloleget is elvesztem.

Felhivni nem tudom es nem is akarom, mert az uj parja veszi fel es szuri a hivasokat...


2016. júl. 18. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy megszüntesse a számlát, sem az, hogy megtiltsa a hozzáférésed. Egy minimális összegen kívül az összes pénzt leveszi és kész. Ehhez pedig joga van, hisz a számla tulajdonosa. A pénz az övé, a számla marad továbbra is közös, csak épp pénz nincs rajta. Én a helyedben semmiképpen sem fizetnék előleget anélkül, hogy tudnám, van-e pénz a másik számlán.
2016. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki nevén van a bankszámla?
2016. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nélküled nem tud vele semmit kezdeni, mert te is tulajdonos vagy. A pénzt viszont bármikor joga van levenni róla. Miért nem az új számlára gyűjtögetsz? Vagy az új számla alá nyitsz egy megtakarítási számlát. Ez a legtisztább
2016. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem gondoltam ezt igy at, arra szamitottam, hogy idovel minden rendbe jon, de egyik no/lany jon a masik utan.

Es mar nem is akarok visszamenni, viszont a gyerekek miatt, hivatalosan valni sem szeretnek. 60as eveinkben jarunk, nem akarom ezt a procedurat ahogy o sem.

2016. júl. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!