Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az Armand és...

Mit szóltok az Armand és Hanna nevekhez, tetszenek?

Figyelt kérdés
Ruzsinszki vezetéknév mellé.

2016. júl. 18. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nehézkes együtt az, hogy Ruzsinszki Armand, de a Hanna tetszik, csak már mindenki azt adja a lányának
2016. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hanna semmitmondó. Armandot meg szoknom kéne, nincs semmi rossz a hangzásában, csak fura, idegen név (még).
2016. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A Ruzsinszki Armand szerintem nagyon jól hangzik. Férfias, de dallamos.


A Ruzsinszki Hanna szerintem eleve nem olyan jó, a hangsúlyozás nem oda esik, ahová kéne ("Ruzsinsz Kihanna"), emellett extrém gyakori keresztnév mostanában. A 10 év alatti lányoknál lassan már nem is olyan rovat kellene a hivatalos papírokra, hogy "keresztnév", hanem olyan, hogy "Anna, Hanna vagy Jázmin?", és csak alá kéne húzni.

2016. júl. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A Hanna egy semmitmondó, divatos tucatnév, de legalább kellemes, nőies hangzása van.


Az Armanddal nagyon kell vigyázni:

-Vezetéknév?

-Becézni?


A Ruszinszkival a HAnna átlagos, Ruszinszki Hanna.

Az Armand viszont egy erős, karakteres férfi lehet, Ruszinszki Armand. De nehéz.


Egyébként össze se lehet hasonlítani a kettőt, az egyik férfi a másik női.


Más alternatíváid vannak?

2016. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es, nyilván nem úgy értette a kérdező, hogy ebből a két névből dönti el nemtől függetlenül, melyiket kapja a gyerek, hanem külön-külön kért véleményt, mert nem tudja, mi lesz a neme :)
2016. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A Hanna tetszik, az Armand nem. Még egy felnőttnek csak-csak elmegy, de egy kisfiú ezzel a névvel... hát nem tudom, szerintem túl komoly. Ráadásul normálisan becézni sem lehet.
2016. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az Armand nem tetszik. Nem is hallottam még soha.

A Hanna gyönyörű név, de manapság minden második babának ez a neve.

2016. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy Armandot ismertem. Nyugodt, népszerű srác volt. Úgyhogy nekem kellemesen cseng ez a név.

Hanna-hát a Szenes Hanna ugrik be egyből. Szerintem őt amolyan képzett terroristaként, a második világháború alatt a SOE rövidítésű, kimondottan katonai terrorizmusra szakosodott angol titkosszolgálat embereként indították magyarországi küldetésre. Azonban a magyar vagy német elhárító szerveknek sikerült elfogniuk, majd kivégezték.

Származása révén Izraelben antifasiszta nemzeti hős.

Tekintettel a SOE-s múltjára, a szervezet viselt dolgaira, európai szemmel nézve szerintem nem érdemel akkora rajongást.

2016. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Hanna nagyon jól megy hozzá.

Az Armand sem rossz hozzá, de szerintem talán érdemesebb egy kevésbé ritka nevet adni egy ennyire kacifántos vezetéknévhez.

Egyébként aki nem tudja hogy férfi vagy női név az sose hallott Kautzky Armandról a legferfiasabb hangú szinkronszínészről? :)))

Ha más nem tetszik akkor szerintem mindkettőt adhatod nyugodt szívvel, mert jól hangzanak.

2016. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A Hanna nagyon szép, az Armandtól viszont kiráz a hideg.
2016. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!