Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetsznek ezek a nevek:Hen...

Hogy tetsznek ezek a nevek:Henrietta, Amélia, Emma?

Figyelt kérdés
hamarosan megszületik az unokahúgom, de még a nevekkel hadilábon állunk(tesómmal ketten agyalunk). a fenti hármon hezitálunk, jelenleg a Henrietta vezet, de az Emma is nagyon szép. olyat szeretnék, ami nem is túl modern vagy ostoba, de viszonylag ritka. melyik szép hangzású, ami kislánynak, de felnőtt nőnek is jó?
2010. ápr. 15. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem az Emma név tetszik,de az Amélia is szép. :)
2010. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

márt régi a kérdés de én írok rá.

Nekem nagyon tetszik az Amélia név.Nagyon különleges és egyben szép név is.De viszont nekem jobban tetszik az Amélia név angolul.Azaz Amy.(Amélia=Amy)

Amy név valahogy ugy jobban hangzik is és olyan jobb is.persze ez csak az én véleményem.Egyébként a Heni az nem tetszik az Emma még elmegy.

És mi lett a kislány neve?

2011. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Emma lett
2011. szept. 15. 16:53
 24/24 anonim ***** válasza:
az is szép név.:)
2011. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!