Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetsznek ezek a nevek:Hen...

Hogy tetsznek ezek a nevek:Henrietta, Amélia, Emma?

Figyelt kérdés
hamarosan megszületik az unokahúgom, de még a nevekkel hadilábon állunk(tesómmal ketten agyalunk). a fenti hármon hezitálunk, jelenleg a Henrietta vezet, de az Emma is nagyon szép. olyat szeretnék, ami nem is túl modern vagy ostoba, de viszonylag ritka. melyik szép hangzású, ami kislánynak, de felnőtt nőnek is jó?
2010. ápr. 15. 19:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Emma.. a Henrietta nekem zsidósnak hat, hát az az amélia meg... Sztem oylan mintha azt mondanám hogy kerékkulcs..
2010. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Emma ez nagyon szép név:)
2010. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
mondjuk nem értem, ha valaki ritka, nem magyar nevet akar adni az is idióta, de ha magyar nevet választ az is az. legyen mindenki Dóra meg Réka?
2010. ápr. 15. 19:55
 14/24 anonim ***** válasza:

Kiállok az Amélia mellett. Szerintem lehet Emmának is becézni, szóval duplán jó.

19:43-asnak üzenem, hogy nézze meg a Amelie csodálatos életét, és majd aztán mondjon ilyen ostobaságokat a szappanoperákkal kapcsolatban... Mert spec. szerintem az egyik legjobb francia romantikus film, amolyan igazi, franciás virtussal, Yann Tiersennel, na meg Audrey Tatouval. Ha egyszer majd lesz szabadidőd... [link]

2010. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszik a Henrietta, mert szerencsére csak olyan ismerőseim voltak ilyen névvel megáldva, akik nagyon rendesek és kedvesek voltak.
2010. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja és az Emma, meg divatnév lett, ezért nem.
2010. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mennyire hiszel a spirituális dolgokban, de jobb, ha az anyuka mondja ki a végszót...


Nem akarok okoskodni. :)


Nekem az Emma a szép ezek közül. :)

2010. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
igen, csak úgy van vele, hogy nem tud dönteni.
2010. ápr. 15. 20:04
 19/24 anonim ***** válasza:

A Henrietta szép,viszont én akkor inkább már a Henriettre (a nélkül) szavaznék,úgy kicsit ritkább mint a-val a végén egyébként én is Henriett vagyok.

Az Amélia is szép,de annál sokkal jobb az Emma.

Mikor terhes voltam nagyon sokat gondolkodtunk a kislányunk nevén 7.hónapba jártam mire megtaláltuk a "megfelelőt".A 40. héten fájások közepette útba a kórházba eszembe jutott egy név amiről előtte szó se volt,férjemnek is nagyon tetszett így azt adtuk neki.Sokan mondták már,hogy nagyon illik rá a neve,ha arra gondolok nem is lett volna hozzá illő az a név amin hónapokig agyaltunk.

2010. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Kedves "tegnap 19.55"! Az ACsÉ- t kb. tizenhatszor néztem meg, imádom. Ráadásul kötelezően megnézendő filmnek jelölném a mai fiatalok számára. Tényleg nagyszerű alkotás, követendő értékrendet közvetít, remek humorral. Zseniális. DE! A tárgyalt keresznév ügyében ez a téma abszolút indifferens. Francia nyelvi környezetben, abban a formában ejtve, semmi baj ezzel a névvel. De magyarosított formája igencsak erőltetett, idegen a mi szépérzékünknek. Akár mondjuk a Dzsenifer, még le sem tudom írni rendesen. Lehet, persze, hogy csak nekem nem tetszik. Mindenkitől elnézést, akit bánt a véleményem. Rendes vagyok, ugye?!
2010. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!