Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miert vagynak...

Az emberek miert vagynak olykor mashova?

Figyelt kérdés
Mas csaladi eletere irigykedni,hasonlo hazban,hasonlo gyerekszamnal mint mas csaladtag esetleg barati kor?
2016. júl. 9. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek mi értelme?

Fogalmazd már meg normálisan!

2016. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, Én nemvágyom máshova. Mindig úgy voltam vele, az apróságoknak is örülni kell, és én vagyok felelős az életemért.

Így olyan a családom, amilyet álmodtam. el se hiszem sokszor, emrt tényleg olyan, mintha az álomban élnék, amit gyerekként álmodtam.


Mndjuk könnyű, mert sose akartam pl saját szigetet, vagy szolgák hadát. Csak szabadnak vágytam lenni, önállónak, nevetni a gyerekekkel, utazni, az érdeklődési körömhöz kapcsolódó munkát, jóhumorú szerető társat. Így Élvezem a napokat, ami, vannak. Nem akarok máshol élni, ez tök jó bázis. Nem morgok mindenen, és nem nézem másnak mi van, a saját dolgaimmal törődök.


Az irigység egy betegség szerintem. Saját magukat mérgezik az irigy emberek, elveszítik a saját szép pillanataik, a helyett hogy élnének ahelyett másokon agyalni, totál energiapazarlás.

2016. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért,vagyis sajnos én is elég irigy tudok lenni,egyszerűen mert én is szeretném azt ami a másiknak van,mármint nem olyanra gondolok,ami a szorgalmon múlik,mert akkor teszek érte hogy nekem is legyen,de pl ha kb "született"tehetséges valamiben,amiben én nem,de szeretnék,vagy tulajdonságokra,vagy arra hogy őt jobban kedveli x(x=egy adott ember),mint engem.

Ilyesmikre szoktam gyakran irigy lenni,mert én is szeretném,ennél jobban nem tudom megfogalmazni.

2016. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hunnan a feníbűl tudjám?Ná mígis mond mig!
2016. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az álmodozás lelassítja a munkafolyamatokat. Ezt úgy értem, ha állandóan álmosozik az ember, nem tud a saját életén dolgozni, gondolkozni, ergo marad egy helyben.
2016. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 ös tény, álmodozni szabadidőben kell, ha már tennivalóinkkal haladtunk :)
2016. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert nem látnak bele más életébe.

kívülről jobban tűnhet úgy, hogy másnak könnyebb, szebb háza van, több pénze, jobb élete mint nekünk...

pedig ha belelátnánk sok család életébe, fejébe lehet két kezünk össze tennénk a sajátunkért hálát adva

2016. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Hát nem tudom... Ki kell tűzni célokat, hogy mit szeretnénk, de kis fokozatonként kell haladni, nem rögtön a legnagyobbra gondolni.
2016. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert maguk körül hagyták odáig lerohadni a dolgokat, hogy már nem érzik jól magukat abban a közegben.

Az a helyzet, hogy egy vastagon hugyköves és kakimaradványos vécét én sem szívesen tisztogatnék ki. Inkább minden alkalommal azt a picit lesikálom, és állandóan tiszta és ragyogó.

2016. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!