Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocs, hogy ide írom, de úgy...

Bocs, hogy ide írom, de úgy érzem mióta a párom külföldön dolgozik minden ellenem van. Véletlen?

Figyelt kérdés

Alig,hogy elment elromlott a mikró:(most pedig csőtörés van.Persze most vettem észre még jó,hogy felébredtem, mert 8-kor semmi baj nem volt.

Teljesen kész vagyok, már félek a holnapi naptól,úgy érzem minden ellenem van mert ő elment.Mondjátok ugye ez így lenne ha itthon van is, és nincs összefüggés.

2 gyerekkel vagyok, és kismama vagyok.Teljesen összeomlottam.

Segítsetek!


2010. ápr. 13. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy véletlen. De máskor lehet, hogy könnyebben vennéd ezeket a dolgokat, nem vennéd a lelkedre. Szóval próbáld meg kicsit összeszedni magad, és pozitív hozzáállás...
2010. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs a párodhoz ezeknek a baleseteknek.

Nálunk is mindig elromlik vmi.

2010. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán kissé túlreagálod...

elromlott mikro, meg csőtörés, nos ezek problémák valóban , amiket meg kell oldani, na de hogy emiatt összeomlottál..hát erősebbnek kell lenned és gyakorlatiasabbnak.

2010. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

Nem csak emiatt vagyok ki, de a terhességem sem zökkenő mentes, de ez hosszú tegnap is csak "hideget" kaptam a tanácsadáson .És nem elég ez, még ilyen hülyeségek is jönnek.

2010. ápr. 13. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, nekem is a párom külföldön dolgozik. Képzeld, csak hogy megnyugodjál. Egy héten háromszor egymás után romlott el a mosógépem.Ugyanezon a héten 4 villanykörtém égett ki. A számítógépemhez kétszer kellett szakértőt hívnom. Azon a héten becsapott a villám a szomszéd karójába, 5 cuccunkat javíttatni kellett. És mindent én egyedül intéztem. Na bumm! Csak hogy lásd a dolgokat, mosolyogj, már én is azt tettem, mert kínomba már csak nevetni tudtam.
2010. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek. Két gyerek mellett, terhesen inkább egy kis kikapcsolódásra vágynál, nem arra, amit esetleg, ha a párod otthon van, észre sem veszel.

Nincs segítséged, hogy egy kicsit pihenj?

Igazuk van a többieknek, hogy ettől még nem kell összeomlani, de pl. én sem vagyok szuper anyuka, aki kiborulás nélkül háztartást vezet, gyereket nevel és egyéb férfimunkát elintéz. Próbálj feltöltődni, talán, ha az idő nem lesz ilyen borús a kedved is jobb lesz.

Tudom én is elbagatelizáltam a végén, de nem tudok jobbat.

2010. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább arról lehet szó szerintem, hogy elromlanak dolgok akkor is, amikor a párod itthon van, csak akkor nem téged terhel a problémák megoldása, ezért nem is tűnik annyira súlyosnak. Most, hogy egyedül vagy, úgy érzed, hogy minden a nyakadba szakad. Elhiszem, hogy nem könnyű egyébként...:))
2010. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmi köze hozzá hogy elment.Az én férjem 6éve dolgozik távol én is 2 gyerekkel vagyok egyedül és nálunk is többször elromlott már valami.Murphy törvénye:ami elromolhat el is romlik.
2010. ápr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!