Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogok lesüllyedni? Mi...

Meddig fogok lesüllyedni? Mi tudna kihúzni a szomorúságból?

Figyelt kérdés

Férjem,külföldön,miattunk,a rossz anyagi helyzet miatt,ami itt van.Én mégis belepusztulok.Érzem,nem birom,tovább.

Mert most van pénz,de boldogság nincs.:(


2016. jún. 24. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtok kimenni vele külföldre?
2016. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem...
2016. jún. 24. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
sehogyan sem lehetseges, hogy vele menjetek? tudom, nagyon nagyon nehez, de talan lenne ra valami esely?
2016. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos,nem,terepmunkás,mindig másik városban

dolgoznak.Sőt,másik országban is...ezért nem lehet.

2016. jún. 25. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én gyógyszerellenes vagyok, de ha nem bírod tovább, mindig szomorú vagy, menj el dokihoz és írass ki kedély javító bogyót. Az segít abban, hogy ne csak a szomorúságom járjon a fejed és össze tudod szedni magad, ha találsz célt és akkor már bogyó nélkül is jó lesz.

És fogd meg nagyon a pénzt! Akkor hamarabb hazajöhet hozzád.

Kitartást!!!

2016. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, hogy így alakult. :/ De kérlek drága, gyógyszert nenene!! Erős vagy és meg tudsz vele küzdeni, lesz sokkal jobb,hidd el. A gyógyszer csak a szomorúságodat kezeli, de a problémát,hogy a kedvesed nincs veled,nem oldja meg. Próbáld atvészelni ezt az időszakot, tudom nehéz, de nem lehetetlen! :) (voltam hasonló helyzetben)

Tűzz ki magad elé célokat,amikkel a közös életeteket építgeted,így hamarabb telni fog az idő,amíg haza várod őt. Ha valakivel szeretnél beszélgetni és kiönteni kicsit a szíved,nyugodtan írj privátot! :) Kitartást és boldogságot kívánok neked! :)

2016. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BiTOPro97 ***** válasza:
Jellemző a pszichoterápia, vagy a lelki tanácsadás fel sem merült, de már gyógyszerrel tömnék. - a válaszom meg ott van.
2016. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszert semmiképpen,mert terhes vagyok!
2016. jún. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!