Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya tényleg féltékeny rám?

Anya tényleg féltékeny rám?

Figyelt kérdés

Folyamatosan bírál,mi hogy áll rajtam,kérdezés nélkül hozzám vágja,régen túlsúlyos voltam,azzal bántott,hogy fogyjak le,tavaly már azt mondta egyek,mert sovány vagyok,belebetegedtem már,nincs egészséges önképem,azóta mióta bántott,hogy kövér vagyok, 54kg-al os annak láttam magamat,új munkahely,szakítás,sok stressz,híztam 5kg-t eléggé megviselt,mert mikor 54kg voltam bár mindenki piszkált milyen sovány vagyok,büszke voltam,végre,mostmár nem kövérezhetnek le,hisz 54kg vagyok 166 cmhez. Nagyon bánt le szeretném adni,nagyon rosszul érzem magam így,anya tudja ezt és azt hajtja ,hogy most kezd emberi ábrázatom lenni,tavaly olyan voltam,mint,aki beteg..

Mit ad Isten az sem mindegy neki miben dolgozok,mert rövidnadrágban sehol nem engedik,szerintem nem hivalkodó,különben is mikor vegyem fel,ha nem most,23 évesen..?

Volt már ebből konfliktus köztünk,mondtam,ha lesz szabadnapom elmegyek,veszek egy olyan hosszú nadrágot ,amilyet akar csak hagyjon ezzel...kár,hogy nem tudtam azóta sem ,mert állandóan dolgoznom kell,otthon pedig csak olyan rövidnacim van,ami neki nem felel meg..nincs kint a p.csám,de szerinte elfogadhatatlan . Párom szerint féltékeny a kolléganőjével együtt,aki szintén 45 és úgy véli a dolgokat,mint ő,húzza rám a száját,azt mondja a párom azért féltékenyek,mert figyelemfelkeltő vagyok ,bordátol bokáig ki van varrva az egyik oldalam és az ugye akármilyen ruhában látszik nyáron,de a főnöknek nincs baja ezzel,nem olyan területen dolgozom,ahol ez nem elfogadható,ezért nem értem a felháborodásukat.


2016. jún. 23. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja híznom kéne ,hogy jól nézzek ki,ő sem vékony..a palija is feszt mondja milyen sovány vagyok,anyának ad igazat,a telefonjában mégis nálam vékonyabb szilikon babák..
2016. jún. 23. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves vagy? Otthon laksz?
2016. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ja, féltékenyek, meg bunkók. Mondd neki, hogy sajnálod de nem lehet mindenki olyan kövér, mint ők. Meg csinálj, ha egyszer az összes pasi téged akar nem őket... Mondjuk egy költözést is fontolj meg, akkor ha ugat, akkor egyszerűen nem nyitsz rá ajtót 2-3 hónapig.
2016. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

23vagyok,otthon lakom.

Az a baj,hogy ha nem is neki van igaza,akkor is nekem kell fejet hajtanom előtte,mert képes nem szólni hozzám,ha nem tetszik neki a viselkedésem.vagy a véleményem..apámmal sem tartom a kapcsolatot,mert nem tűrtem tovább,hogy bűntudatot ébreszt bennem folyton,miszerint én vagyok a hibás,mert biztos tudtam kivel csalja anyám,csak nem mondtam el..

Anyám hamarabb zárná rám az ajtót,mint én rá,félek elfelejtene.

2016. jún. 23. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

"akkor is nekem kell fejet hajtanom előtte,mert képes nem szólni hozzám,ha nem tetszik neki a viselkedésem."


És inkább hallgatod... te tudod...

2016. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!