Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan es hogyan...

Mennyi ido utan es hogyan mondtatok ki egy kapcsolatban a parotoknak a " szeretlek " szot? Es hogyan reagalt?

Figyelt kérdés
Csak szimplan megmondtatok vagy...., es milyen korulmenyek kozott mondtatok ki? Hogyan reagalt a parotok?
2010. ápr. 10. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Igazából nem is emlékszem. Miért fontos ez?
2010. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
En sem emlékszem,mert a szeretlek szó magàtól kikivànkozik,ha igazàn szeretünk valakit.
2010. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Elég hamar történt, talán még egy hónaposak sem voltunk és én mondtam ki, teljesen véletlenül, gondolkodás nélkül. Picit dekoncentrált volt és mondott valami vicces butaságot amire én felnevettem és azt mondtam: "De hülye vagy, annyira szeretlek!". Örült neki, hogy spontán voltam, nem ültem a dolgon hetekig és, hogy végül úgy derült ki, hogy egyikünk sem készült rá. Teljesen szívből jött, akármilyen is volt a körítés. Rögtön utána ő is kimondta, bár ő bevallotta, hogy már régóta elakarta mondani (tudni kell, hogy előtte már legalább 2 hónapja ismertük egymást és már az első pillanattól kialakult a vonzalom kettőnk közt)

Már másfél éve vagyunk együtt. :)


20/L

2010. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én ezzel kezdtem. Lehet, hogy marhaság volt, mégis bejött.
2010. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

én pont a hétvégén mondtam neki, pedig még nemis a párom. :D


mondott valamit, már nemtudom mit, és én ere válaszoltam neki: dehát én így szeretlek, és megöleltem.


A vicces az benne hogy a szeretlek szót nem a szerelmes vagyok beléd értelemben használtam, hanem csak barátilag. :D

Ő nagyon kerek szemekkel nézett rám, mire leesett hogy mit is mondtam, és gyorsan úgytettem mintha nekem fel sem tünt volna....nem merte megemlíteni azóta sem. :D

2010. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
22 F - ez lemaradt. :D
2010. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor mi összejöttünk a párom vidéken dolgozott. Csak hétvégén volt itthon. Mivel akkor még nem volt divat a mobil, ezért minden héten írt egy levelet, ami majdnem vele egyszerre érkezett meg hozzám. Az 5. levelének a vége ez volt: "Vigyázz magadra, mert nagyon szeretlek!" Hétvégén pedig elmondta szóban is, és én is bevallottam neki. 13 éve vagyunk együtt, de sajnos nem sokszor hallottam ezt a szót tőle, Ő nem az a típus. Ezért is emlékszem az elsőre nagyon szívesen vissza.
2010. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

A 17. születésnapomon mondta ki nekem először. Akkor én nem igazán éreztem...

pár hónap múlva meg a fellegekben jártam úgy szerettem

ennek 3 éve és most már vele akarom leélni az életem:D

2010. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem emlékszem. Egy társaságba jártunk, a gyülekezetünk ifjúsági körébe. Én már 2 éve szerelmes voltam belé, próbáltam titkolni, mert ő semmit nem reagált. Egyszer megkért, hogy maradjak ott vele az összejövetel után, mert beszélni akar velem. Akkor megkérte a kezem. A szeretlek szó nem hangzott el emlékezetem szerint. Ezek után ez annyira nyilvánvaló volt, hogy nem hordozott volna sok információt magának a szónak a kiejtése.

Azóta is évente 3-4 alkalommal csak úgy megölel, és a fülembe súgja, hogy szeretlek. De mivel naponta érzem, hogy szeret, ez csak ráadás.


35/N

2010. ápr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem a jelenlegi férjem volt az elsö az életemben.18 éves voltam mikor összejöttünk.előtte nekem még nem volt senkim..még csak nem is csókolóztam meg semmi.nagyon tartózkodó típus voltam (vagyok) sosem voltam pasizós meg semmi csak éltem az életem és vártam hogy majd megjelenik az a bizonyos nagy ő.

18 voltam ő 26 mikor összejöttünk de sajnos MÁSNAP elment irországba dolgozni FÉL ÉVRE! a második napon mikor irt nekem sms-t annak a végére volt írva hogy szeretlek.én annyira meghatódtam a könnyeim is kijöttek és azota minden egyes sms-nél amit ír és amit én írok ott van a végén hogy szeretlek.és amikor itthon van vagy beszélünk akkor is többször elhangzik. ennek már 4 éve.és sajnos még mindig külföldön dolgozik de már 4 hónapra csökkent a fél év. és most várjuk a trónörököst :D

tudom hogy sok mindent írtam ami nem tatozott a kérdésbe de olyan jól esett leírni.

2010. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!