Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, mit...

Miért csinálja ezt, mit lehetne tennem?

Figyelt kérdés
Amikor valahova elszeretnék menni, pl a bnőmmel szórakozni kicsit, vagy a fiúmmal állandóan a bátyám ellenem beszél és ezzel anyu fejét is tömi ,hogy pl ez lesz meg az lesz és h ő ezt megmondta,ha így lesz. Eddig semmi baj nem volt, de valahogy jólesik neki, ha anyu nehezen enged el valahova. És anyu így is nagyon félt, nem kén emég ,hogy a tesóm is ezt csinálja. Amúgy ő nem is megy ki sehova ahaverjaival.. sztem meg ez nem jó úgy.. Mitől lehet ez? És mitcsináljak ellene?:S
2010. ápr. 8. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
ja 15 éves vagyok
2010. ápr. 8. 18:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak félt meg lehet h egy kicsit irigy is. Örülj neki h törödik veled még ha idegesítő is.
2010. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire félt a bátyád, lehet, hogy az is benne van. Szerintem inkább irigy rád, hogy neked tényleg jó haverjaid vannak, sőt barátnőd is. Ő hány éves?
2010. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jah, szem is. ha a bnőddel mégy, akkor valszeg félt, ismeri a pasikat.

ha a pasiddal és akkor, úgy irigység lehet a dolgban.

2010. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 éves
2010. ápr. 8. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy godnolják, korai még neked. Azért godnold át, nincs-e igazuk esetleg.
2010. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek féltékeny, mert ő antiszociális neked viszont vannak barátaid. Kérd meg anyukádat, hogy beszélgessen el vele, ne higgyen neki és had legyél több ideig bárhova is akarsz menni.. Barátodat meg mutasd be, legyen nálatok párszor, így anyukád megbízik majd benne
2010. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon félt
2010. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!