Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szerettek inni vagy enni...

Nem szerettek inni vagy enni más jelenlétében, még a családtagok előtt sem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 07:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"más kosztja szar."


Ez aranyos. Kicsit sekélyes hozzáállás :D

2010. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
En sem szeretek enni másnál, főleg anyós-apósjelölt előtt, mert mindig olyan érzésem van, hogy néznek:D pedig ez hülyeség...úgyhogy elkezdtem leszokni a mániámról...
2010. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nálam kétoldalú a dolog.

Nem szeretek egyedül enni,hanem a párommal. Képes vagyok szinte egész nap nem enni,ha későn ér haza csak azért,hogy együtt együnk.

Viszont senki más előtt nem szeretek/tudok enni. Ideges leszek,kiesik a kanál/villa a kezemből, az evőeszközökről a kaja vagy éppen a számból esik ki nagy zavaromban

2010. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálam kiskoromban volt ez (nagymamánál, rokonoknál nem ettem soha), aztán elváltak a szüleim másik családban töltöttem minden 2. hétvégét (apa új családjánál) és idővel meg kellett szoknom, hogy előttük is egyek, igyak (ha nem akartam éhen halni :D), aztán szép lassan nem zavart, hogy mások előtt kell egyek és jó nagy adagokat is merek enni :D. Szerintem ilyen mindenkiben van, csak van aki kinövi, van aki nem. Engem a kényszer vezetett rá, hogy kinőjem és bárhol bármikor bárki előtt merek enni, ha éhes vagyok. Természetes dolog az evés senki sem törődik vele, hogy eszel csak sokan beképzelik. Szerintem.
2010. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egészen keveset, és csak akkor, ha elkerülhetetlen.

Elég nagydarab vagyok, folyton attól félek, megrónak, ha rendesen eszem, hogy nem csoda, hogy ekkora vagyok, ha ennyit zabálok (volt már rá példa, azóta sem mentem oda vissza).

Igazság szerint nem szívesen eszem máshol, de ez itt, vidéken elkerülhetetlen. Ha valamilyen ügyben beállítok valahová, azonnal megkínálnak valamivel, és ha visszautasítom, azt mondják, azért teszem, mert utálom őket. Az fel sem merül bennük, hogy egyáltalán nem vagyok éhes, nem eszem húst, vagy nem szeretem a kávét. Nekik az a fura szokásuk van, hogy akkor érzik magukat megtisztelve, ha elfogadok valamit a kezükből. Úgyhogy egy kicsit muszáj elfogadni, de nagyon oda kell figyelni, mennyit, mert különben falánksággal vádolnak.

Az a dolog másik fele, hogy rettentően finnyás vagyok. Ha kifejezetten ebéd vagy vacsora célzattal hívnak valahová, természetesen illik venni valamennyit, és elfogyasztani, akkor is, ha a hideg futkos tőle a hátamon, hogy hivatkozhassak arra, már jóllaktam. Inni pláne nem szabad, itt mindenkinek nagyobb az alkoholtűrése, mint nekem, és roppant jó szórakoznának, ha leitathatnának.

De mondom, a fő ok, hogy megjegyzéseket tesznek a súlyomra, ha rendesen eszem, vagy az étkezési szokásaimra. Úgyhogy, ha mód van rá, elkerülöm, hogy lehetőséget adjak rá.

2010. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem derogál mások előtt enni, inni. Viszont volt olyan, hogy egyetemen kilötyögtettem a levest (amit sajnos nem nehéz annyira, mert a pult felett átvenni, és rátenni a tálcára), és így eláztattam a tálcát. Ezt mondjuk cikinek éreztem, és nem is mertem hölgyismerőseimhez odaülni, mert gondoltam biztos nagy disznónak néznének.

De normális körülmények között nincs ezzel problémám.

2010. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben nehezemre esett az iskolában enni, vagy idegen helyen, de ma már nagyjából megy.
2010. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem általában nincs ezzel gond. Esetleg akkor, ha mások nem esznek, én meg éhes vagyok, és muszáj elővennem valami kaját - de hát istenem, jogom van hozzá.


Nagyon érdekelne: akik nem mernek mások előtt enni, általában lányok, ugye? A soványságkultusz miatt lehet...

2010. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!