Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szerettek inni vagy enni...

Nem szerettek inni vagy enni más jelenlétében, még a családtagok előtt sem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én idegenek előtt tényleg nem szeretek, csak otthon
2010. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még anyukám jelenlétében sem tudok feloldódva enni. Nem merek egyszerűen még szedni, mert azt hiszem hogy mindenki engem néz. Ha anyósoméknál eszünk, 2 evőkanál rizsnél többet nem merek szedni még akkor sem ha nagyon éhes vagyok. De ha egyedül vagyok, és senki nem lát, rengeteget eszem. Az ivással is vannak problémáim, de nem ekkorák.
2010. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én simán eszem,iszom,alszok,akárkivel vagy akárhol ,nem csinálok ebből problémát abból indulok ki,hogy ez alap emberi szükséglet,mindenki csinálja és szerintem közösségben még szórakoztató is lehet.
2010. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar egyáltalán, simán eszek-iszok bárki előtt

28/L


van egy kollégám, aki azért nem eszik egyáltalán a munkahelyen, vagy csak elrejtőzve, egyedül, mert cikinek tartja, hogy kajás lesz a bajsza, szakálla

2010. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos általában lesz@rjuk a közös étkezéseket, mindenki ott és akkor eszik a családban, amikor épp rájön (TV előtt, kertben, szgép előtt stb). Éppen ezért rühellem ha egy/két évben egyszer egy nagyobb (és persze vérkomoly) családi ünnep van, és együtt kell enni (meg bájologni) olyanokkal, akikkel mégcsak nem is beszélek amúgy. Ugyanez a helyzet, ha nekem kell elmenni egy ilyen "bulira" és még meg is van fűszerezve néhány sosem látott idegennel - mondjuk ezeket az eseményeket szándékosan kerülöm is.

Inni, pl. alkoholt a családtagok előtt utálok, nem is teszem. Hiába mondják, hoznak egy jó hideg sört ebéd utánra, nekem az úgy nem oké. Ha egyedül vagyok, szintén nem, mert minek. Barátok, haverok előtt viszont simán, konkrétan össze is járunk sörözni.

2010. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak helyes férfiak közelében leszek félénk, akkor is csak evés közben. 24/L
2010. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, étteremben nem zavar, de a munkahelyemen /egyedül vagyok, de általában bejárkálnak különböző okok miatt kollégák/ zavar, mert ugy érzem, hogy belenéznek a tányéromba, hogy mit eszek.

Ha mindenki egyik akkor ugy jó!

2010. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A főnökömet 10 év alatt egyszer sem láttam enni a munkahelyünkön. Nekem ez furcsa, de ő tudja.
2010. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem eszek otthonon kívül, mert a hazait többre értékelem, és más kosztja szar. Kivéve még mamáét.

21/L

2010. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Mikor a barátoméknál ettem először, nagyon zavarban voltam. Nagyon kevés kaját mertem magamnak, erre az "anyósom" kivette na kezemből a tányérat, és egy hatalmas adagot mert. De láttam hogy ők is rengeteget esznek. :) Na azóta már én is merek enni:)
2010. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!