Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfenyegettek. Szóljak...

Megfenyegettek. Szóljak anyának, rendőrségnek vagy mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok ma felvett egy ismeretlen lány msn-re megvan a beszélgetésünk amibe trágár szavakkal illetett illetve testi bántalmazással fenyegetett.Tudja rólam ,hogy régebben fogszabályzós voltam félek azt is kiderítheti hol lakom.Nem mondott semmit miért van ez de barátnőm felvette msnre és neki már mondott annyit ,hogy állítólag rá másztam a barátjára amiről szó sincs természetesen.Viszont találtam iwiwen egy azonos nevű lányt akinek 2 olyan közös ismerősünk van aki fiú és pillanatnyilag udvarolnak nekem.Mi tévő legyek?Rendőrséget belevonjuk vagy ne?Anyával megosszam?Nagyon félek!
2010. ápr. 6. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarta, hogy begyulladjál. Mindenesetre szólj anyukádnak. Ha van olyan ismerősöd, aki ért a számítógépekhez, próbáljátok meg kideríteni, kihez tartozik a megadott e-mail címe, vagy az IP-címét (azt nem lehet fiktív névvel kreálni).

Amúgy meg az ilyeneknek face to face lapos a pofájuk, csak emberkednek.

2010. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nos, a fenyegetést a rendőrség mostanában nagyon komolyan veszi, legalábbis mióta megölték azt a lányt valahol vidéken úgy, hogy előzetesen jelentették a rendőrségen. Mindenképpen érdemes bevonni a rendőrséget, hülyeség félelemben élni. Valószínűleg nem fog veled semmit sem csinálni, de amikor a rendőrök megjelennek, hogy bevonszolják őt és a szüleit akkor majd elgondolkodik. A naplózott beszélgetés nem bizonyíték sajnálatos módon, de arra a feljelentéshez elég. Mindenesetre szólj az anyukádnak, hívjátok fel a rendőrséget, tegyetek feljelentést. A lány 3x is meggondolja legközelebb, hogy fenyeget-e valakit.
2010. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Üzenem kedves tökösebb válaszolónak ,hogy én nem vagyok az erőszak híve.Kicsit nőiesebb vonásokkal lettem megáldva...mellesleg az ilyenekből kinézek bármit(nem akarok rasszista lenni de ha ő volt a képen akkor cigány)
2010. ápr. 6. 21:33
 14/14 anonim válasza:
Szerintem is szólj anyudnak. De ami még nagyon fontos, nehogy kitöröld véletlenül az üzenetnaplót! Ha továbbra is irogat, figyelmeztesd, hogy ebből rendörségi ügy lesz, ha nem hagyja abba, menjetek tényleg a rendőrségre! Nyugi, nem hiszem hogy ebből bármi lenne, nekem is volt ilyen, végül nem volt semmi valóságalapja, és a szülei elbeszélgettek egy kicsit a csajjal...
2010. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!