Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfenyegettek. Szóljak...

Megfenyegettek. Szóljak anyának, rendőrségnek vagy mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok ma felvett egy ismeretlen lány msn-re megvan a beszélgetésünk amibe trágár szavakkal illetett illetve testi bántalmazással fenyegetett.Tudja rólam ,hogy régebben fogszabályzós voltam félek azt is kiderítheti hol lakom.Nem mondott semmit miért van ez de barátnőm felvette msnre és neki már mondott annyit ,hogy állítólag rá másztam a barátjára amiről szó sincs természetesen.Viszont találtam iwiwen egy azonos nevű lányt akinek 2 olyan közös ismerősünk van aki fiú és pillanatnyilag udvarolnak nekem.Mi tévő legyek?Rendőrséget belevonjuk vagy ne?Anyával megosszam?Nagyon félek!
2010. ápr. 6. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1,: ismeretlent minek veszel fel msn-re???pff

2,: mondd el anyukádnak és beszéljétek meg a rendörséget(anyuddal)

2010. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

előzőnek: A csaj vette fel őt msn-re nem fordítva -_-


Ha nagyon parázol (amit megértek), akkor mindenképp szólj anyudnak.

2010. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Írd meg a lánynak, hogy biztosan félreértésről van szó, és ne zaklasson, mert feljelented. Te be tudod bizonyítani, hogy ő megfenyegetett, de ő semmit sem tud rád bizonyítani.

Ne félj, csak a szája nagy. Ha meg akarna verni, nem msn-en fenyegetőzne, hanem személyesen megkeresne.

2010. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...de azért az anyukádnak szólj szerintem.
2010. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tudokmár írni a lánynak mert tiltott vagy nem tudom..és igen a lány vettfel mivel van ilyennevű ismerősem azt hittem ő de nem...
2010. ápr. 6. 17:17
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor rendőrséget ne vonjam bele?mert nem akarom ,hogy megverjenek:S
2010. ápr. 6. 17:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már beijedj egy nagyszájú kiscsajtól! Semmit nem fog csináni, csak a pofája jár, mert ettől érzi magát menőnek. Msnen ismeretlenül nagyon könnyű másokat fenyegetni, élőben biztos nem lenne ilyen nagy a csaj szája. Szólj anyukádnak, ha nagyon félsz, de szerintem semmi okod félni.
2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom msnen képe is volt kint..szóval nem tudom ,hogy mennyire volt névtelenül..de azért jobb félni mint megijedni :)
2010. ápr. 6. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:

5 perc alatt csinálok egy msn címet, hihető adatokkal és képpel..


Szóval az sem biztos, hogy ő volt a képen. Ne foglalkozz vele. Nem fog megkeresni téged! :)

2010. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Jaj maradj már :D Felvett egy ismeretlen csaj msnre és megfenyegetett? :D Ajjaj :D Lehet simán kamu névvel és képpel. Legyél már kicsit tökösebb, ha akar valamit, majd emgkeres élőben de sztem úgyse fog. Aki msnen fenyegetőzik, csak egy gyáva kis sz@r. És mi van ha neked megy? Moss be egy akkorát, amekkorát nem szégyellsz. Állj ki magadért, a csajt meg töröld és tiltsd a francba.
2010. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!