Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el?

Miért nem fogadják el?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel mar majdnem 4 honapja egyutt vagyunk. Probaltam beszelni rola anyukamnak, de akkor nem akart rola beszelni mert beteg volt. En 22 eves vagyok a parom pedig 32 es van egy fia, aki nem vele él. Nem is mertem ezt elmondani a csaladnak,mert tudom milyenek es allandoan csak a negativ dolgokkal jonnek. Nyilvan ez a kapcsolat sem fog orokke tartani, de azt erzem szuksegem van ra es szeretjuk egymast. Par hete a nagymamam es a csaladbol par ember megtudta ezt es kiakadtak, hogy hogy lehetek ilyen, hogy egyutt vagyok vele, es hogy kepzeltem h facebook-ra kitettem, hogy kapcsolatban vagyunk, es h mit tettem az egesz csaladdal es anyukammal aki ebbe belebetegszik. Na ez azert szerintem mar nem normalis. Semmit nem tudnak a paromrol,es nem is akarok/tudok rola beszelni nekik. Mar ilyet is mondtak, hogy kitagadnak ha megtudjak h lefekudtem vele. Ez annyira elszomorit. Szinte mar titkolnom kell az egeszet. Miert nem fogadjak el es torodnek bele es miert nem engedik hogy azzal legyek boldog akivel szeretnék?

2016. ápr. 16. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Neked a saját életedet kell élned, és nem az másét. Neked ez a kapcsolat jó, tehát tarts ki emellett, amíg a szíved ezt diktálja. A rokonaid meg hadd sápítozzanak, az nem a te dolgod, hanem az övég. Minden csoda három napig tart, majd hozzá szoknak a gondolathoz és lenyugszanak. Ha már nagyon bosszantóak, akkor kezdd el te is bírálni őket a döntéseik miatt. Sápítozz te is, olyan dolgaikon, ami nekik fontos. Talán elgondolkodnak.

Én a nagyanyámmal kerültem nemrég ilyen szituba, hogy nekem esett egy döntésem miatt. Határozottan közöltem, hogy ez az én dolgom, nyilván bármiféle következményt én fogok viselni, és senkinek semmi köze hozzá. Hozzátettem, hogy én sem szoktam bírálni a családtagok döntéseit, és ezt elvárom viszont is. Abba is hagyta, és meg sem sértődött.

2016. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Én 21 éves voltam, mikor összejöttem a párommal, aki majdnem 30 éves volt.

A gyereke akkor a 3. életévét töltötte be, és apukánál maradt.

6,5 együttlét után idén házasodunk( 3 hónapot éltünk külön), és megszületik a 2. közös gyerekünk, így 3 gyerkőcünk lesz. Kezdetekben nálam is voltak aggályok, hogy gyereke van... meg visszamegy a feleségéhez... De nem így lett. Nektek legyen jó. :) Sok boldogságot nektek :)

2016. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket, remelem idovel jol alakul majd minden. Sok boldogsagot Nektek is! :)
2016. ápr. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!