Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Türelem rózsát terem?

Türelem rózsát terem?

Figyelt kérdés
Igaz ez a mondás? még akkor is , ha éveket kell várni arra, hogy jó legyen?mi tartotta benned a lelket, hogy ne add fel?
2010. ápr. 5. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Rózsa nincs tövis nélkül vagyis vegyél inkább tulipánt
2010. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a mondás sok esetben h.lyeség.
2010. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és mi az, ami rádöbbentene arra, h nem érdemes várni, pl h egy bizonyos szakma vagy egy férfi/nő megtetszik?
2010. ápr. 5. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem tornaterem.
2010. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már tele lehetne a kertem rózsával...
2010. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a terem rózsát tűr.....
2010. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ezek a mondasok, bele lehet kötni mindegyikbe


Ki koran kel aranyat lel. Nahat nekem nincs aranyam, pedig sokszor keltem koran, es inkabb azt mondanm, ki koran kel, az almos.

Az idő pénz. Csak nem mindenkinek van annyi pénze, mint ideje.

2010. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! :-)


Az ehhez a kérdéshez írt "segítők" nagy hibája az, hogy mindent szó szerint értenek. Igen, "a türelem rózsát terem," akkor is, ha éveket kell várnom arra, hogy jó legyen...Hisz erről szól a türelem. Várakozás, cselekedet, kemény munka, megfelelő információ, kellően befektetett idő, optimizmus, +türelem=Pozitív végkifejlet. Bennem az tartja a lelket ha várnom kell, és ki kell tartanom, hogy alkalmazom azt az elvet, miszerint "a kemény munka megkapja illő jutalmát," ráadásul tudom hogy a végén minden jól sikerül, ha a dolgok pozitív oldalát nézem, kitartok, teljes szívemmel lelkemmel nyomom, nyomom és nyomom, míg célba nem érek. Röviden:Bennem az tartja a lelket, hogy tudom hogy ha türelmes vagyok, kitartok, és keményen dolgozok az eredményért, akkor a végén minden jól fog alakulni. =)

2010. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!