Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig maradhattok fent este?

Meddig maradhattok fent este?

Figyelt kérdés
Most azokra a fiatalokra gondolok akik még otthon laknak és tanulnak. Meddig maradhatók fent ha másnap van tanítás illetve ha nincs. Írjátok már a korotokat is (nem) és hogy kikkel éltek ->szülök (kor)
2010. ápr. 5. 22:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
01:19 - Megszüntetik? Komolyan? És végleg legalább? Akkor pezsgőt bontok... :-D
2010. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Végleg meg lesz szüntetve az a sz*r :DD
2010. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
én mondom mindig este anyunak, hogy most már jólenne ha menne aludni mert másnap hulla lesz.
2010. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
01:44 - Helyes, jól teszik, a szüleim nézik és elég rossz hatással van rájuk, Mónika már eleget nyerészkedett mások megszégyenítéséből meg tönkretételéből. A szüleim ennek a hatására rengeteg valótlan dolgot is beképzelnek, és tettek már tönkre dolgokat, mert "a Mónika azt mondta", úgyhogy a legkevesebb Mónikától, ha lelép és soha többé nem mutatkozik. És remélem, többszörösen átéli, amit nekem kell a szüleimtől. Ha ez a műsor sose kerül képernyőre, jobb lenne a családunk élete.
2010. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

ameddig akarok ,mamámmal ,anyukámmal,nevelő apámmal ,és nővéremmel élek.Soha nem szabják meg hogy meddig lehetek fent ,vagy meddig nézem a tv-t.

15/L

2010. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim addig maradnak fent, amíg akarnak, de ha suli van, akkor az internetet 10-kor kikapcsolom. (a gépüket nem) 16/17 évesek.
2010. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!