Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig maradhattok fent este?

Meddig maradhattok fent este?

Figyelt kérdés
Most azokra a fiatalokra gondolok akik még otthon laknak és tanulnak. Meddig maradhatók fent ha másnap van tanítás illetve ha nincs. Írjátok már a korotokat is (nem) és hogy kikkel éltek ->szülök (kor)
2010. ápr. 5. 22:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Általában 11ig... bár egyedül élek, magam szabom meg, de tapasztalatból tudom, hogy nem túl klassz négyig gépezni aztán hatkor kelni, hogy nyolckor érettségizzek... :-/

L,19

2010. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

nekem nem szabták meg, magamtól kísérleteztem ki, h mi azaz idő amikor lekéne feküdnöm h a másnapot túléljem. ha vmiért 11 után még fentvoltam, néha megemlítették h jólenne már aludnom. ez olyan 14-15-16 éves koromban volt. utána már nemnagyon szóltak semmit, addig maradtam amíg akartam, de mivel mindigis utáltam másnap hulla lenni, ezért normális időben feküdtem le. a számítógép sosem kötött le igazán, így nemtöltöttem túlsokat a gép előtt. és a tv sem. így simán letudtam feküdni.

mostmár 25 vagyok, nemszólnak bele kb semmibe, de még itthon lakom.

2010. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Nekem kb 14 éves korom óta nem szólnak bele.Van amikor mondja anya,hogy lassan menjek aludni ez olyan 11 óra körül,de nincs megszabva.

Szünetbe,hétvégén van,hogy 3ig is fent vagyok :)

16/L

2010. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nem szabják meg nekem. Persze ha hangos vagyok éjjel akkor bejönnek és kikapcsolják a tv-t meg a gépet, de ameddig csöndben vagyok nem is szólnak.


14/L

2010. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nincs megszabva


17/F

2010. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

21 éve költöztünk ide, azóta van egy szomszédunk, aki hol bulizik, hol bömbölteti a tévét az éjszaka közepén, rendszeresen az én szobám fölött, úgyhogy még ha meg is volt szabva régebben, akkor aludtam el, amikor tudtam, és előfordult, hogy csak későn tudtam, ezért olvastam, amíg zaj volt, hogy eltereljem a figyelmemet, de csak éjjelilámpa mellett, hogy ne zavarjak senkit a fénnyel. Mostanában meg minimális hangerővel megy a tévé, ha valamit mégis nézek. Főiskolás koromban lett tévém, saját pénzből, amit munkából kerestem meg.

Nem vagyok könnyen elalvó, ehhez lehet, hogy a szomszéd zaja is hozzájárult, de már nem tudok változtatni rajta.

2010. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%
Én este 8-ig lehetek fent maximum. Ha tovább maradok nagyon meg leszek büntetve, és nem nézhetek másnap Mónika Show-t :(
2010. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
01:01 - Látom, nem is akarsz Mónikát nézni, mert még most is ébren vagy :-D
2010. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Leszokóban vagyok. májustól nincs tovább mónika :( Utána már nem is lesz értelme lefeküdnöm!!!
2010. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

ha suli van másnap akkor olyan éjfél körül lefekszek ha nincs akkor később :P Aztán másnap meg hulla vok, ha van suli, ha nincs :D

16/F

2010. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!