Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanátok a barátnőtökne...

Megbocsátanátok a barátnőtöknek, ha hónapokon át szinte tudomást sem vett a létezésedről?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm 3-4 évig,szinte mindent együtt csináltunk és megbeszéltünk.Aztán ő kezdett új ismerősöket szerezni,ezzel párhuzamosan engem hanyagolni.Már nem velem hanem velük ment ide-oda,kezdetben még engem is elhívott,bár olyankor mindig feleslegesnek éreztem magam.Szóval így egyre jobban eltávolodtunk egymástól,majd hónapokig nem beszéltünk,olyan is volt,hogy még köszönni se köszönt,meglátta,hogy megyek ezért gyorsan lelépett.Nekem nagyon rosszulesett ez a viselkedése,és még az okát sem tudom,mert nem vitáztunk előtte össze.A lényeg,hogy lecserélt új barátokra.Most viszont az vettem észre,hogy próbál nyitni,odajön hozzám beszélgetni,és még meghívást is kaptam tőle..Ti megbocsátanátok neki?Hogy viselkednétek,mintha nem történt volna semmi?Egyáltalán mért csinálta ezt az egész?Nekem nagyon fontos volt,mindent megtettem volna érte,de már egyáltalán nem bízok benne.
2010. ápr. 4. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt soha az igaz barátnőd.
2010. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igazi barátnő az ilyen. Max. felületes kapcsolatot tartanék fenn vele - de lehet, hogy még azt sem.
2010. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy soha nem volt igazi barátnő és nem is lesz az:(
2010. ápr. 4. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát haveri szinten tartanám a kapcsolatot. De nem sértődöttségből, hanem mert ő tényleg egy haver.
2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Carnám le az ilyen "havert"Akad helyette más.
2010. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanezt csinálja barátnőm.. csak az a baj hogy nem tudom lesz*rni mert nekem ő az egyetlen akit úgy egyáltalán fontosnak tarthattam. :/
2010. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne többet se a barátsága sem a haversága. Nem tartanám vele a kapcsolatot. Ez nem barát se nem haver.
2010. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem bocsátanék meg. Megszakította velem a kapcsolatot, megtagadott az új barátai előtt, és visszautasította minden közeledésemet. Ha addig nem akart, és én megvoltam nélküle is, akkor nincs tovább.

Egyszerűen ilyen az élet. Barátok jönnek-mennek. Nem lehet hozzájuk ragaszkodni és pitizni azért, hogy szóba méltóztassanak állni velem, mert új barátokat szerzek közben, és ha a régi nincs már, akkor sem maradok egyedül. Nekem kell, hogy számíthassak a barátra, és tudjam, jól van, hogy ha kell, én is segíthessek neki. Aki ezt kerüli, az nem barátom többé.

Ki tudja, miért tagadott meg. Ki tudja, mi történt közben velem, lehet, szükségem lett volna a segítségére vagy csak a támogatására, de ő nem volt sehol! Nem érdekelte mi van velem, most se akarja a barátságomat!

Itt az ideje, hogy továbblépj. Ne számíts rá. Nem barátod ő neked.

2010. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te sem vagy igazi barát. Ha az lennél, akkor örülnél annak, hogy nyit feléd. Az igazi barát mindent megbocsát.


Szerintem örüljetek, hogy megszabadultatok egymástól.

2010. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én örülök annak,hogy nyitott felém,de félek is tőle.Még mindig szeretem a történtek ellenére is,szeretek vele beszélni,de a bizalom már nincs meg.Nem merem közel engedni magamhoz,mert félek,hogy ismét megcsinálja ezt velem.De másrészt meg nagyon hiányzott.Megpróbálok az eszemre hallgatni és távol tartani tőle magam.
2010. ápr. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!