Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen, vagy miért...

Minden pasi ilyen, vagy miért nem akarja, hogy lássam a kórházban? És miért írt smst, Ő mondta, hogy ne váltsunk üzit se.

Figyelt kérdés

A barátom tegnap óta kórházban van, tegnap este tudtam meg tőle, a kis mocsok nem mondta, mert tudja hogy egyből elkezdek aggódni érte, hétfőn jöhet haza.

szombaton váltottunk sms-t és én hívtam Őt.

De tegnap azt mondta, hogy nem akarja hogy bemenjek hozzá, mert megalázónak érzi hogy ott fekszik fal fehéren infúzióval a karjában kiszolgáltatottan. És nem akarja hogy úgy lássam. Hiába mondtam neki, hogy be szeretnék menni, nem engedett ebből, azt mondja értsem meg, hogy neki ez ciki, és nem engedi hogy a barátnője kórházba lássa gyengén, rosszul. Nem is erőszakoskodtam, de basszus minden férfi ilyen makacs...?

Nem is zaklatom, nem hívogatom, csak válaszoltam az sms-ére, hadd phenjen.

Amugy ételmérgezést kapott, és bent tartják megfigyelésen, mert mosták a gyomrát is.

Holnap találkozunk, azt mondta azért akarja, hogy holnap lássam, mert akkor már jobb színben lesz.

Kicsit összekaptunk este, és mondta hogy oké, akkor ma neis váltsunk sms-t és gondolkodjak el azon, hogy szeret-e engem, mert féltékeny vagyok meg bizalmatlan.

de ma mégis irt sms-t, ilyet:

"Szia ÉLETEM, jóreggelt remélem jobban vagy, és jól aludtál, legyen szép napod. Csókollak szeretlek.Lefogok merülni, azért írok most, én már jobban vagyok. csok Szeretlek EGYETLENEM."


2010. ápr. 4. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Jesszusom, hallod ne legyél már házisárkány...

Távolságtartóan?? Miért? Hiszen írt egy szép smst neked, nem kell mindent a háttérbe képzelni:S Gondolom nem jókedvéből van kórházban. De te komolyan azol fosol, amikor a szerelmed kórházban van, hogy vajon ül-e más csaj az ágya mellett?

Basz.ki én egy ilyen csaj mellett nem bírnám..

2010. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Feltételezem 13 éves vagy, és nincs jobb dolgod, mint ezen problémázni. Tudod mit? Remélem el fog hagyni, és azt csak magadnak köszönheted majd, mert annyira nem bízol meg benne, hogy azt elhidd neki, hogy beteg. Nem tudom, érzed-e milyen szánalmas ez, de azt ajánlom gondolkodj el azon, min is kellene, hogy alapuljon egy kapcsolat. Felénk a bizalmon. Szánalmas vagy úgy, ahogy vagy, tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat, és akkor majd jössz megint ide sírni.
2010. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de szerintem megcsal. Ne beszéljetek, csak SMS, ne látogasd ám meg, lehet le fog merülni... gyenge... Sajnálom :(
2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az utolsónak meg főleg:) magadból indulsz ki?:D XD

2010. ápr. 4. 23:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Több éves a kapcsolat, vagy még csak pár hetes? Nem mindegy, hogy mennyire álltok közel egymáshoz.
2010. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!