Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen, vagy miért...

Minden pasi ilyen, vagy miért nem akarja, hogy lássam a kórházban? És miért írt smst, Ő mondta, hogy ne váltsunk üzit se.

Figyelt kérdés

A barátom tegnap óta kórházban van, tegnap este tudtam meg tőle, a kis mocsok nem mondta, mert tudja hogy egyből elkezdek aggódni érte, hétfőn jöhet haza.

szombaton váltottunk sms-t és én hívtam Őt.

De tegnap azt mondta, hogy nem akarja hogy bemenjek hozzá, mert megalázónak érzi hogy ott fekszik fal fehéren infúzióval a karjában kiszolgáltatottan. És nem akarja hogy úgy lássam. Hiába mondtam neki, hogy be szeretnék menni, nem engedett ebből, azt mondja értsem meg, hogy neki ez ciki, és nem engedi hogy a barátnője kórházba lássa gyengén, rosszul. Nem is erőszakoskodtam, de basszus minden férfi ilyen makacs...?

Nem is zaklatom, nem hívogatom, csak válaszoltam az sms-ére, hadd phenjen.

Amugy ételmérgezést kapott, és bent tartják megfigyelésen, mert mosták a gyomrát is.

Holnap találkozunk, azt mondta azért akarja, hogy holnap lássam, mert akkor már jobb színben lesz.

Kicsit összekaptunk este, és mondta hogy oké, akkor ma neis váltsunk sms-t és gondolkodjak el azon, hogy szeret-e engem, mert féltékeny vagyok meg bizalmatlan.

de ma mégis irt sms-t, ilyet:

"Szia ÉLETEM, jóreggelt remélem jobban vagy, és jól aludtál, legyen szép napod. Csókollak szeretlek.Lefogok merülni, azért írok most, én már jobban vagyok. csok Szeretlek EGYETLENEM."


2010. ápr. 4. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne zavarjon, nem rád irányul, hogy konkrétan te ne lásd őt betegen. Csak gondolom pont előtted akar tökéletesen kinézni. Szerintem te se akarnád, hogy csapzottan, betegen fekszel és bemegy a barátod.
2010. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi szeret de néhány ember tényleg szeret ilyenkor bevackolni és az kell neki h hagyják békén magára. Ne akard erőszakkal meglátogatni. Ez nem jelent semmit rosszat.
2010. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Legalább már nem azon lovagolsz, hogy tényleg beteg-e, vagy csak nem akar veled találkozni... Szerencsétlen srác, most hagyj neki egy kis nyugalmat, amíg beteg.
2010. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de mikor nekem azt mondta a pasim, hogy ne menjek be mert nem akarja hogy gyengén lássam, hát szép kis meglepetés ért. Mert bementem és egy másik csaj ült az ágya mellett...
2010. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt elfelejtette, hogy mi már túl voltunk a húszon pár évvel, mikor ez történt.
2010. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok, és amikor szültem, akkor pont igy éreztem mint a Te párod. Megkértem a barátaimat is, hogy ne jöjjön be hozzám senki. Pocsékul voltam és még pocsékabbul néztem ki. Anyámat a férjemet és a legjobb barátnőmet persze nem lehetett lebeszélni, de a többiek nagyon megértőek voltak és ez nekem nagyon jólesett. Hagyd pihenni :)
2010. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Te nem ugyanaz vagy, aki két napig azon agonizált, hogy csak kamu beteg a barátja, valójában a szülőkkel utazott el? Megnyugtatlak, tényleg kórházban van és éppen két bögyös nővér "gyógyítja" :D
2010. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

dejó... akkor mostmár kb. azon is agyalhatok, hogy vajon tényleg más csaj ül-e bent nála, vagy igazat mondd...

áhhh mostmár teljesen össze vagyok zavarodva, és kb tiszta ideges vagyok. igen féltékeny típus vagyok, de azért ez a stressz már nekemis sok.

2010. ápr. 4. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell rögtön ilyeneket kitalálni, hogy biztos megcsal. Azért, mert egy valakivel előfordult...Így is elég hülyeségeket gondol a kérdező.


Te feküdtél már kórházban? Én speciel félóránként elbőgtem magam, amikor arra gondoltam, hogy ki tudja, mikor mehetek haza (két műtétem is volt), és volt olyan, hogy amikor bejött a barátom, képtelen voltam uralkodni magamon, és folyamatosan bunkóskodtam vele (pedig két órát utazott azért, hogy láthasson, egész napos OKJ után). A barátnőimet be se engedtem, mert iszonyat megalázónak éreztem, hogy hullik a hajam, teljesen elhanyagolt a külsőm, és nem mellesleg nem akartam őket megrémíteni. Egyetlenegy barátnőm jött be meglátogatni, aztán amikor ment haza, végigbőgte az utat, annyira lesokkolta, hogy két cső áll ki a hasamból, meg egy infúzió. Arra nem gondolsz, hogy ilyenektől akar megóvni? Illetve én attól is féltem folyamatosan, hogy kiábrándul belőlem a barátom.


Nem mellesleg a "kis mocsok" valószínűleg azért nem szólt, mert kisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy sms-t írjon. Amikor engem bevittek, a nevemet nem tudtam egyedül megmondani, nemhogy körüzenetet küldeni, hogy hol vagyok. A barátom is csak azért tudta, hogy kórházban vagyok, mert vele vittek be... Én is csak másnap tudtam volna neki szólni.

Kicsit gondold már el, hogy most milyen sz*r helyzetben van, te meg ilyeneket mondasz. Nem viccből van kórházban valószínűleg...

2010. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igazábol, nagyon félek a holnaptól, hogy tudunk-e találkozni, vagy hogy ha találkozunk akkor meg ölel- megcsókol-e... vagy sem...

nemtudom hogyan kéne viselkednem vele, távolságtartóan, vagy hogyan?

2010. ápr. 4. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!