Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni, hogy...

Tudok valamit tenni, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, két nő is tetszik neki. Az egyik vagyok én. Időt kért,amíg dönt, hogy kit válasszon. A másik lány nagyon teper, szinte könyörög neki, én nem, és ez vonzó bennem szerinte. De ezt a végtelenségig nem lehet csinálni, egy idő után dönteni kell. Ráadásul a másik lány nem is tud rólam, szóval velem őszintébb, én legalább tudom, hogy vacilál. Mit tehetnék, hogy döntésre bírjam? Állítsam kerek perec oda, hogy na ő vagy én, és ha ő akkor engem többet nem lát? Vagy várjak, akár hónapokat, amíg végre dönt. Ez most másfél hónapja megy így.
2010. ápr. 4. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy, ha elég erősek az érzelmei irántam úgyis engem választ?
2010. ápr. 4. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megversenyeztet benneteket a pasi rendesen. Te komolyan akarsz egy ilyen palival együtt lenni, aki már az elején nem tud dönteni? ráadásul még el is mondja? Majd írd meg, hogy mi lett a "verseny" végeredménye, és ki nyerte el ezt a nemes lelkű talpig becsületes úriember szívét.
2010. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Még nincs akkora kötődés irántad általa hogy egyből rámondja az áment. De. Veled őszintébb, a másik csajszit viszont átvágja mint a huzat. Serintem mondjuk várj még, ha sokáig húzza akkor állj elé hogy: Ő vagy én? Ha téged választ, akkor is óvatos lennék...
2010. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rossz tudása jobb, mint a bizonytalanság, a rossznak a sejtése.

Szerintem állítsd választás elé. Várj még egy hetet, de max. kettőt és üljetek le, beszéljétek meg.

Ez így nem mehet tovább, neked ez a helyzet nem jó és ne tépjétek egymás idegeit. (persze ezt így kívülről könnyebb mondani, de gondolom ott van az is, hogy szereted az illetőt, s ha vacilál, akkor valószínűleg ő is szeret téged.)

2010. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Versenyeztet téged, és amikor majd megtetszik neki v.ki más, akkor is versenyeztetni fog, és lehet, hogy nem téged választ. Kell neked ez a feszültség? Találsz te ennél jobbat is!
2010. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy a másik lánynak mit mond?Nekem alapból elmenne Tőle a kedvem,ha már az elején húzná az idegeimet.Én ultimátumot adnék neki a helyedben.
2010. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tök3tl3n a csávó, nehogy már ne tudjon választani. Sztem kérdezd meg tőle, hogy mit akar, minek várnál hónapkat még? Addig is bíztatod magad, hátha te leszel a kiválasztott? Ne csinálj magadból bohócot, állítsd döntés elé. De javaslom, hogy ha a másikat válassza és majd szakít vele, ne fogadd te be. Akkor megint bóhocót csinálsz magadból. Ő meg röhög magában, hogy mindkettőtökkel lehetett.
2010. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!