Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az, akinek senkije...

Mit tehet az, akinek senkije nincsen?

Figyelt kérdés

Se apja, se anyja, se párja, se barátai.


L/25


2016. márc. 26. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az csak önmagára számíthat!
2016. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Miert nincs senkije ?
2016. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Itt a "Miért" egy nagyon jó kérdés...(ezt inkább a két utolsóra értem)..
2016. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Most nem értem a kérdést.


Tehát vagy Te és élsz valahol?

Vagy:

Van munkád és mellette tanulsz?


Sajnos ez van.

Én is hasonló cipőben voltam pár éve (vagyis most is abban vagyok, de mára már megszoktam)


Albérlet, munka, stb.


Van akinek jut 18 évesen új autó, saját lakás, egyetem amit a szülők fizetnek, és vagyunk mi.


Nem lehet mit tenni.

Ők rinyálnak, és 2-esekkel bukdácsolnak, és 20 év alatt elvégeznek egy 5 éves egyetemet, míg nekünk lehetőségünk sincs arra, hogy bele kóstoljunk, mert mellette éhen halnánk, és hajléktalanok lennénk.

2016. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Vagy elvan egyedül, vagy szerez magának párt/barátokat, vagy öngyilkos lesz, vagy meggyilkolják. Ha jól nézem, összesen ez a négy életút állhat előtte.
2016. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Édesanyám a párjával és a barátaikkal tölti az időt. Épp kártyáznak hatalmas nevetések közepette.

Barátaim nincsenek, nagyon kevés volt alapból is belőlük, ezek közül a fontosabbak távol vannak, már a párjukkal laknak, dolgoznak, kevés idejük van, a maradék pedig haszonleső senkiházi volt, akikkel -miután rájöttem- megszakítottam a kapcsolatot.

A párommal már hónapok óta haldoklott a kapcsolatunk. Régóta bántott, ezért én vidékre költöztem a szüleimhez, ahol valamiért 'sosem tudott' meglátogatni, nem foglalkozott velem.

Édesapám, aki miatt nemrég még végigsírtam az éjszakát, hogy mi lesz vele, hogy ennyire köhög, meg mi lesz ha nem lesz apukám stb., elfelejtette közölni, hogy az ünnepek alatt végre otthon lesz (egyébként állandóan dolgozik, ezért sosem látom) de a családjával ünnepel azt elfelejtette mondani.


Teljesen egyedül maradtam, és nehezen tudok hozzászokni. :(


Van még valaki hasonló helyzetben?

2016. márc. 26. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve vagyok egyedül, akkor szakítottam exemmel. Azóta talán 1 randim ha volt, szóval ilyen téren eléggé egyedül érzem magam én is.

Szüleim az ország másik felén laknak, szóval te még jobb helyzetben vagy ilyen téren. Barátaim alig vannak, ráadásul ők sem érnek rá soha, mert már családjuk van.

Ne állj negatívan ehhez a helyzethez, mert attól csak depisebb leszel. Aludj egy jót, holnapra elmúlik ez a szomorú hangulat, vagyis legalább csökken valamennyire. Új pasit és barátokat bármikor találhatsz. :)


29F

2016. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó és kérdező... miért nem találkoztok egyet és beszélgettek egy jót... (bocsi nem akarok kerítőt játszani, de annyira adta magát) :-)
2016. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát akkor tulajdonképpen van anyukád ;)


Miért nem kártyázol, nevetsz velük? 25 éves vagy, menj ismerkedj, sportolj, keress hobbit, menj sétálni, stb.


Ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repüljön!

2016. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Sportolok, pár hónapja nekiálltam hobbi szinten testépíteni, de attól, hogy a teremben mindenkit felszínesen megismertem, barátaim még nem lettek. Emellett persze elég sokat tanulok is, szóval az időmet kitöltöm, csak ponthogy család és barátok nélkül.

Sajnos édesanyámék társaságába nem mehetek a párja miatt, aki ki nem állhat, és nem is szól hozzám, nem is köszön, valamint édesanyám is megkért, hogy, ha ő nem jár az én társaságomba, akkor én se járjak az övékbe, mert ezt így "illik".

2016. márc. 26. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!