Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ebben a helyzet...

Csak én vagyok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A családomból nem hasonlítok senkire sem.(se kinézetre,se a belső tulajdonságok)

amik őket érdeklik,azok engem nem,amik meg engem azok pedig őket nem.

teljesen más vagyok,mind a rokonságom,sem az anyai,sem pedig az apai ágra nem hasonlítok.Sokszor úgy érzem magam mint egy adoptált gyerek...más is van ilyen helyzetben?és mint írtam még kinézetre sem...:S


2010. ápr. 4. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
De tényleg! Biztos, hogy nem adoptáltak?
2010. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos nem hasonlítasz senkire? mert volt egy barátnőm régen,aki fejébe vette,hogy őt biztos örökbe fogadták,mert nem is hasonlít a szüleire - pedig tisztára hasonlított az anyjára,de ő ezt nem látta :)
2010. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztat-e a tudat, hogy nem vagy egyedül. Nállunk mindenki magas és karcsú és barna szemű...én meg a rút kiskacsa. Elváltak a szüleim de azért nekem volt szerencsém ismerni az apai nagyszüleimet. Idővel ugyan rájöttem, hogy pont olyan vagyok mint apai Nagymamám, mégis mivel ők nem voltak az életemben ún. aktívan mindíg azt hittem, velem gond van. Ugyanis én voltam az egyszem kék szemű, szemüveges, kerek, zenében tehetséges MÁS. Ki is kezdett a nagynéném egy kicsit, hogy nézzek rá az unokatesóimra ők mind szépek, magasak és karcsúak én meg....de erről mi igazán nem tehetünk. Rossz ez amikor tinédzser vagy, ma már azonban nevetek az egészen mert ez teljesen lényegét vesztette számomra és csak egy érdekelt, hogy boldog ember legyek.
2010. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!