Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamnak (19 éves) nincs...

A fiamnak (19 éves) nincs életkedve?

Figyelt kérdés
A fiam zárkózott személyiség és elég sok ideje. Tanul még rendesen de az utóbbi 7-8 hónapban meg változott. A barátja akivel gyakran csináltak dolgokat ebbe az időbe mintha nem is ismernék egymást. Ő volt az egyetlen barátja de most már csak otthon gépezik suliba megy haza jön és ennyi. Hétvégéken csak otthon. Sajnos tett már kárt magában de a pszichológusok időpontjai között sok idő van (2-3 hét). Sok minden irritálja. a világ az emberek. Kis kora óta mindig "speciális" volt. Nem játszott óvodában senkivel mindent máshogy akart mint a többiek és aggódom érte.

2016. márc. 25. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy a fiad depressziós.

Ami nagyon súlyos betegség.

Figyelj oda a fiadra, nem jó a kezeletlen depresszió kimenetele.

Én voltam depressziós, nagyon sz.ar volt.

Anyám azt mondta:csak az depressziós, aki beképzeli magának.

De sz.ar visszagondolni, még most is kerülget a sírás.

Amúgy te jó anya lehetsz, mert felfigyelsz a jelekre.

A legjobbakat kívánom nektek!

2016. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
97%

Nagyon hasonlítok a fiadra!

Bár én 21 éves vagyok! Nekem is komoly gondjaim vannak!

Nincsenek barátaim, nincs barátnőm! Otthon vagyok egész nap . Sok mindent átéltem és bezárkóztam. Naponta görcsök fognak el, már a sírás kerülget néha!

Félelem, rossz gondolatok vannak bennem. Voltam doktornál is, de szerinte semmi bajom. Pedig mindent elmondtam neki, de nem érdekelte!

Már kétségbe vagyok esve nagyon. Nagyon rossz egyedül, de néha jobb egyedül, a csalódások és a sok rossz miatt!

2016. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Vannak emberek, akik mások, mint a nagy átlag. Ezért kisebb korban pl kirekesztik, csufoljak őket, később pedig nyilván nem érzik jól magukat akárki társaságában. Az hogy más mint a többi, nem baj. Egyáltalán nem. Támogasd, hogy megtalalja a helyét a világban. Igen szép amit, és ahogy leirtal, ezt kevés szülő veszi észre. A másik, hogy ez egy ilyen életkor. Befordulos, melankolikus. Beszélgess vele sokat, akarmirol, ha abban benne van. Nagyon jó, ha érzi a támogatásodat. Fel a fejjel! :)
2016. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Apja foglalkozik vele? Az olyan srácok lesznek mentálisan gyengék, akik nem látnak erős férfi példaképet a környezetükben, ezért kisiklik a szocializációjuk.
2016. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Duenna ***** válasza:
47%

Tanuljatok meg meditálni! A YouTube-n sok meditációs technika van, amit lehet gyakorolni! Vagy iratkozzatok be egy meditációs tanfolyamra! Sokkal jobb és eredményesebb, mint bármely gyógyszer! A pszichológust felejtsétek el, mert mást nem tud, csak gyógyszert felírni! A gyógyszer nem hat!


101 pozitív állítás

https://www.youtube.com/watch?v=b10mvWtQ758


Agykontroll alapgyakorlat 1.

https://www.youtube.com/watch?v=VFg9md4DEsI


Agkontroll alapgyakorlat 2.

https://www.youtube.com/watch?v=7vUO_yOHF38


Zenés meditáció reggelre és estére

https://www.youtube.com/watch?v=M4SQ9jhG5qA

2016. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

kamu

a helyesírás, a "csináltak dolgokat", jóhogy az anyád nem írja bele a p cs méreted, azt is tudja rólad.

péntek este van ...

2016. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Duenna ***** válasza:
32%

Kérdező!


Figyelmedbe ajánlom még ezeket is:


Éld az életed (oktató)

https://www.youtube.com/watch?v=nr6B7OyLDsk


Találd meg önmagad! (film)

https://www.youtube.com/watch?v=5VN1MqWl4m4

2016. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éves korom óta nincs életkedvem. Most 35 vagyok. És ahogy állnak a dolgok, már nem is lesz. 3 pszichológusnál is jártam. De csak keveset használt. Az egyik szerint én tehetek róla, a másik azt ajánlotta törvényeket nem kéne tisztelnem, akkor kevésbé lennék magam alatt, a harmadik az abusive apámat okolja. Kíváncsi lennék, mit lehet ebből még kihozni.

Ráadásul a csok miatt még kilátástalanabb, hogy valaha is lesz hol lakom. Egy újabb adag életkedvem ment a kukába, már nincs is kedvem megtakarítást nyitni, úgysem lesz belőle semmi 40 alatt sem.

2016. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tisztelettel kérdezek minden szenvedő, depressziós, üres életű, önmagát haszontalannak és értéktelennek érző, életerős embert: otthoni mélyrepülés helyett miért nem vállaltok önkéntes munkát? Erdőtakarítás, kórházi segédmunkák, állatmenhely... kinek mi szimpatikusabb. Ettől azonnal megéreznétek, hogy mennyire szükség van rátok, akár ismerkedni is lehet, méghozzá szintén jóérzésű emberekkel... olyan litániákat begépeltek ide, annyi idő alatt rengeteg hasznos dolgot is lehetne tenni. Miért választjátok inkább az otthoni egyedüllétet, a vergődést?
2016. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor depis voltam,elmentem futni a Csónakázó-tóhoz. Megnyugtatott,kikapcsolt. Kb fél éve jártam oda futni,amikor egy szintén futó lány leszólított és megkérdezte futunk együtt. Barátkoztunk és szépen lassan rendbe jöttem.

Rájöttem,kár magamat sajnálni és sajnáltatni és teljesen felesleges mást hibáztatni az én nyomorúságos életem miatt....

Rájöttem,az én életem,én irányítom a sorsomat. A döntéseket is nekem kell meghoznom.

2016. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!