Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy a szülők csak szexpartnerek egymásnak, de ezen kívül csak bántják egymást és veszekednek, és még nem tudok elköltözni, mert nincs miből? Undorodom ettől az egésztől, amit művelnek.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!

Esetleg próbálj nem tudomást venni ezekről a dolgokról. Nekem nem sikerült, pont azért, mert a kapcsolatuk szexen alapult csak. Ezáltal nem volt egy csepp eszük se, mert úgy vélték 4-5 évesen elég érett vagyok, hogy tudjam mi folyik a hálószoba falai között...

2010. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld. Az ő dolguk, mit hogy rontanak el az életükben. Ha majd lehet, majd elköltözöl, addig meg ne foglalkozzn annyit az egésszel. Végülis az ő életük, nem a tied.
2010. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor zavar leginkább, ha hallom, vagy ha előttem csinálnak valamit, és őket nem érdekli, hogy más ott van.
2010. ápr. 4. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Fújj ez undorító számomra.. Ez szerintem maguk közt kellene csinálni hogy Te ne vegyél ebből semmit sem észre. Apukádhoz, mamádhoz nem tudnál költözni?
2010. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alaposan széthúzó a rokonság és mindenki baromi messze lakik, nekem meg csak határozott idejű szerződésekkel van munkám, amik 2-3 hónapokra szólnak, erre nem lehet tervezni, a tartalékaimat 1 éven belül felélném, ha mindenre kell költeni. Kimegyek külföldre majd, hogy szerezzek egy kis nemzetközi tapasztalatot, meg kaptam lehetőséget, de csak suli után, addig valahogy ki kéne bírni.
2010. ápr. 4. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja sajnallak nagyon.Nalam az anyam a partenerevel,igaz a haloszoba ajto mogott,de mindent lehetett hallani,aztan egesz nap uvoltoztek magukkal.En meg este,hogy ne halljam vatat tettem a fulembe es vankust a fejemre,es most 29eves vagyok van csaladom,de a vankus es a vata megmaradt.megszoktam es valahogy lelkileg ez meg bennem maradt.Ha tudsz minnel hamarabb menj el mert eleg szar ez igy.de fo a suli,abban igazad van.marad neked is a vata
2010. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Ajjaj. Akkor esetleg nagyon ironikusan beszólnék nekik, hogy pl. " Tegnap este úgy hallottam kicsit korábban mentél el.Biztos jó volt, mert nagyon lihegtél."


Tudom, hogy ez durva, de lehet h ők nem is tudják, hogy hallod őket.

2010. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!