Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja a volt párom...

Miért mondja a volt párom testvére, hogy már ne reménykedjek, már soha nem leszünk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk "külön", de még együtt élünk. Nekem fura, hogy a volt párom nem akar velem lenni, meg tenni a kapcsolatért, mégis minden éjszaka hozzám bújva alszik el, és reggel is úgy kelünk. Most reggel meséltem ezt a tesójának, mire azt mondta, hogy ne reménykedjek, ennek a kapcsolatnak vége van, oldjam meg az életem. Most miért kell ilyennek lenni? Sosem voltunk rosszban.

2016. márc. 23. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az összebújva alváson kívül semmi nem történik köztetek (szex, kommunikáció, bármi), ami arra utalhat, hogy ki akar békülni, akkor én sem reménykednék.


Az összebújás lehet egy ösztönös reflex is, vagy éppen kihasználja, hogy még ott vagy neki ágymelegítőnek.


Ha békülni akarna, akkor azt azért jelezné másképp is, szóval ilyen szempontból a testvérnek igaza van, és csak próbálja felnyitni a szemed, hogy ne láss bele olyat a dologba, ami nincs.


Ennél többet a részletek ismerete nélkül nem lehet mondani.

2016. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Talán tud valamit, amit te nem. Minek alszol vele egy ágyban, ha lapátra tett?
2016. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy rosszat akar neked, csak őszinte volt.

Szerintem a "párod" egyszerűen gyenge. Nem működik a kapcsolat, szakított, de az kényelmes neki, hogy van kihez bújni, amíg nem talál mást. A jelek szerint nem nagyon szeretne egyedül lenni.


Szerintem szedd össze magad, és adj neki ultimátumot. Vagy szeretné megmenteni ezt a kapcsolatot, és tesz érte, vagy költözzön. Ennek így semmi értelme.

2016. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen nekem kell költöznöm. Amúgy beszélgetünk sokat, igaz, nem pont a kapcsolatról, de beszélgetünk azért. Most elutazom 2 napra, meglátjuk mi lesz. Szerintem az, hogy kedvesen beszél velem, meg bújik, meg érdekli amit mondok, stb, jelentheti simán, hogy békülni akar.
2016. márc. 23. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt töle kéne megkérdezni
2016. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!