Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a viselkedési formák...

Mik azok a viselkedési formák (modor) ami bejön a pasiknak, és meg lehet őket tartani, hogy ne csaljanak meg pl? És mi az amivel el lehet őket üldözni? Férfiak, nők egyaránt írjanak!

Figyelt kérdés
És ti nők ezeket hogyan küzditek le, ami negatív gondolat vagy hiszti, féltékenység stb.?
2010. ápr. 3. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy pár sorban meg tudnánk írni ide neked, akkor csupa boldog és örömtől sugárzó párkapcsolatban élő ember venne téged (is) körül...


Már csak azért se lehet oly' könnyedén kinyilatkoztatni, mert minden ember más és más. Ami tetszik az egyiknek, nem jön be egy másiknak. Ugye erre azért már te is rájöttél?

2010. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sexylady ***** válasza:
Azzal szerintem el lehet üldözni, ha nem bízol benne. És a hiszti előtt mindig számolj el 10ig, akkorra lehiggadsz.
2010. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon hisztis vagyok, egészen kicsi korom óta. Tényleg ezt mindenki tudja rólam, hogy rögtön kiborulok és akkor nagyon durván tudok viselkedni. Szerintem olyan párt kell keresni, aki tudja kezelni a hibáinkat, és azokkal együtt szeret és elfogad. És az a legfontosabb, hogy sohase játsszd meg magadat.
2010. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van,minden ember más,ezért nem lehet mindenkinél ugyan azt a módszert alkalmazni.Ellenben a tapasztalatom az,hogy minél jobban tipor az ember valaki után,annál jobban taszítja a másikat.Szerintem az a fontos egy kapcsolatban,hogy hagyjunk egymásnak levegőt,lehessenek külön programok,ne mindig a másik nyakába lógjunk.Ehhez persze bizalom kell,mert anélkül nem működik.
2010. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy senki se szereti az egyhangúságot, tehát a hiszti az kell, néha. Nem lehet mindig mindent elfogadni és ráhagyni a másikra. Aki ezt teszi azt előbb utóbb elhagyják egy másikért aki...na mit csinál? Igen, veszekszik. A lényeg, hogy magadat add és legyen véleményed.
2010. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal el lehet uldozni,ha valaki hisztizik,feltekeny,sokat panaszkodik,sir,rosszul viselkedik a masikkal(kiabal,csapkod,rugdal,harap,karmol):-D ilyen is van! A ferfiak komolyabb kapcsolatot olyan novel tudnak elkepzelni,aki nem fojtja meg oket,a no hagyja,hogy kicsit meghoditsa a ferfi...Jobban szeretik altalaban a nyugodtabb,eretten gondolkozo noket,mint a hisztis p*csakat:-) 22/N
2010. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van,akinek a flegma,rideg nők jönnek be,van,akinek a visszafogottak,van,akinek a nagyszájúak,van,akinek a csendesek,és van,akinek a Makrancos Katák.Ízlések és pofonok.A hűség meg millió és egy dolog függvénye.Többek között attól függ,milyen típusú fiút választasz.Nem mindegy,hogy egy kalandor,vagy egy hűséges típus mellett kötsz ki.Szóval ez ilyen szempontból éppen az a kérdés,amire nehéz hasznos választ adni,meg nem is nagyon lehet.
2010. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!