Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam ezt úgy közölni...

Hogy tudjam ezt úgy közölni szüleimmel, hogy ne akadjanak ki?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el nekik, hogy 18 éves létemre beleszerettem egy 15 éves fiúba, de amig még húzossab, hogy két hete együtt járunk. Segitsetek légyszi :D
2010. ápr. 1. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobban kiakadnának, ha egy 35 évessel lennél, mint ahogy ma ez divat. Nyugodtan mondd meg nekik.
2010. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem 3 év korkülönbség még nem lenne gáz,de egy 15 éves fiú még eéág gyerek. (persze vannak kivételek),lehet,hogy ez egy ilyen eset. De pl.egy 29 éves nő meg egy 26 éves fiú kapcsolata már nem olyan necces.
2010. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fiú nagyon érett, mármint a korához képest, na meg hozzám képest is. Néha úgy érzem, hogy én vagyok a 15, ő meg a 18 :D De ez igy van jől, én igy szeretem őt.
2010. ápr. 1. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell közölnöd ezt a szüleiddel?

18 éves vagy. Mi közük hozzá?

Legyetek boldogok. ;)

2010. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
ne parázz, simán meséld el, hogy ti jól megvagytok, nem terveztek esküvőt, ennyi :)
2010. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
nem kell mondani a fiu korat es kesz
2010. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Mondd el nekik nyugodtan,a te dolgod,ha tetszik nekik,ha nem,te mar ugyis jàrsz vele.
2010. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mondd meg nekik nyugodtan. Ha olyan nagy a szerelem akkor valószínűleg bemutatod majd otthon és rájönnek, hogy nem is olyan vészes a srác.:)Mag alapból nem röhögnek körbe a saját szüleid és elfogadják akit választasz...szerintem.
2010. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
El szeretném mondani nekik. Ez fontos dolog az életemben, nekik is tudniuk kell. A fiú korát sajnos hiába nem mondom el, mert a fiú testvére osztálytársam, és a szüleim igy ismerik a családját, igy sacperkábé azt is tudják, hogy mennyivel fiatalabb nálam.
2010. ápr. 1. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Sztem mutasd be a fiút, ha rákérdeznek a korára akkor mondd meg, hogy 15. De sokat ne hozz ki belőle, sztem ez nem ügy :-)

legyetek boldogok :-)

2010. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!