Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenne Ön az én helyemben?...

Mit tenne Ön az én helyemben? Feleségem, részeges, és ver!

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Feljelenteném a verés miatt.
2016. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha a feleség részeges, akkor abban az esetben beadnám a válópert. Ha a feleség ver, akkor abban az esetben pedig feljelenteném.
2016. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha hagyod magad meg is érdemled!csapnám orrba nem mostanában nyúlna pohár után.Mit eszel egy részeg nőn?Főleg mit félsz tőle?Egyáltalán minek vagy vele?Már az első alakalomnál pofán kellett volna verned,tudja már hány kg-os.Én nő vagyok de biztos nem hagynám verjenek!
2016. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
kezét törném! Részeg könnyebben elbánsz vele! Úgysem tudja holtörte el...
2016. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha rèszeges akkor:elhagyom

ha ver:megvédem magam úgy hogy neki fájjon.(ügyes védekezés)

ha 2 1üt akkorm:elhagyom.

2016. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Beadod a válópert.

Ha úgy megvert, hogy nyoma maradt, akkor orvosi látleletet kérsz, és feljelented.


Amúgy a feleséged ennyivel jobb erőben van nálad?

Vagy csak a fantáziád lódult meg :)

2016. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Váljon el. Ilyen feleség a kutyának se kellene, még ha jól is főz.
2016. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a megfelelő válasz a fizikai agresszió, az átgondolta, hogy milyen a mai helyzet a nőveréssel kapcsolatban? Szerintetek mégis hogyan magyarázná ki a férj, hogy nem ő kezdte, és csak védekezett? Sajnos a közhangulat még nem igazán fogadja el a tényt, hogy a férfiakat is bántalmazhatják a kapcsolatban, és a végén még a nő jönne ki az egészből áldozatként.

Kérdező: orvoshoz kell menni látleletért, hogy legyen bizonyítékod arra, hogy ver a feleséged. Ha van bármilyen tanúd erre, az is nagyon jó! Jelentsd fel a feleségedet, valamint érdemes konzultálnod addiktológus szakemberrel, ha eközben még alkoholista is. A válópert is érdemes beadni minél előbb, kérhetsz távoltartási végzést is, ha ver a nő.

2016. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen feleség a kutyának se kellene, még ha jól is főz."


...... ?!

2016. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt amit az elozo mond.


Tudom, attol tartasz hogy a rendorsegen majd korberohognek, de nem fognak. Megmondhatod hogy nem akarsz a fizikai folenyeddel visszaelni, es valaszolni, mert teged hurcolnanak meg.

Lefogni persze lefoghatnad, de ha elegge bevadult, azt se tudod ugy megtenni hogy ne maradjon nehany kek zold folt a karjan, es rohanhat dokihoz hogy a ferje veri.

2016. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!